Зимна Вода

Про АмEC Зимна Вода

Філія "АмЕС - Зимна Вода"розпочала свою роботу у 2015 році. Не зважаючи на  досить короткий період діяльності, у нас уже чимало учнів, які відчули невимушену атмосферу навчання. 

Навчальний процес відбувається у дружньому англомовному середовищі, яке створюють наші кваліфіковані викладачі, поєднуючи досвід роботи із сучасними методами та підходами. Ми розуміємо необхідність оволодіння всіма навиками іноземної мови для різних потреб, тому пропонуємо індивідуальний підхід та розроблення відповідної програми для усіх рівнів вивчення англійської мови. А для наших наймолодших учнів (4-5 років), ми пропонуємо знайомство з англійською мовою через цікаві розвиваючі ігри, веселі пісні та яскраві підручники. У нас також діють англомовні клуби, як для дітей так і для дорослих. Жваві дискусії та обговорення цікавих тем із викладачами - носіями мови дозволить закріпити здобуті знання та вдосконалити навички спілкування.

Невід'ємною практикою дитячого англомовного клубу стали тематичні заняття, які окрім знайомства з традиціями англомовних країн дають можливість учням проявити власну творчість та креативність.

Контакти та запис на співбесіду

Адреса: Зимна Вода, вул. Шухевича, 83, приміщення сільської ради, 3-й поверх, вхід з правого боку будівлі

Запис на співбесіду за телефонами:

  • +38 (032) 253-53-88
  • +38 (050) 431-16-44
  • +38 (094) 993-73-88