Програми вивчення іноземних мов в родині викладача

​20 МОВ У БІЛЬШЕ НІЖ 30-ти КРАЇНАХ ВІД 3-Х РОКІВ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ

Школа організовує курси вивчення іноземної мови у Великобританії, Мальті, США, Монако, Канаді, Австралії, Ірландії, Новій Зеландії, Іспанії, Франції та Південній Африці, Китаї, Чехії, Бельгії, Нідерландах, Фінляндії, Швейцарії, Австрії, Німеччині, Угорщині, Італії, Японії, Польщі та Туреччині.
Майбутні студенти обирають навчальну програму згідно своїх уподобань 
щодо сім'ї, регіону її проживання, захоплень, кількості дітей, наявності в сім'ї 
тварин і т.д. 

Загальний опис: 

На сьогоднішній день школа є найбільшим у світі освітнім провайдером, який організовує курси вивчення іноземної мови з проживанням в сім'ї викладача. Компанія була заснована в 1979 р і була однією з перших, хто запропонував таку послугу. На сьогоднішній день вона має розгалужену мережу представництв у 34 країнах світу, а її послугами користуються тисячі студентів щорічно.Це сімейний бізнес. Компанію відрізняє висока якість організації курсів і максимальна увага до потреб клієнта. Компанія співпрацює тільки з кваліфікованими викладачами, у яких за плечима багаторічний досвід роботи. Всі вчителі компанії (а їх понад 2000 осіб) володіють необхідними сертифікатами, що дають право викладати мову іноземцям, та / або мають вчені ступені з педагогічних наук.

Вікова категорія:

від 3-х років

Кількість занять на тиждень:

10-30 занять

Програма: 

Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають упевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу. Адже на час курсу ви стаєте повноправним членом сім'ї викладача і постійно з ним спілкуєтеся. Вивчення мови триває протягом усього дня: за столом, під час екскурсій і на відпочинку. Крім того, є можливість займатися додати до навчального процесу різноманітні програми.  Можливі напрямки: спорт, культура, екскурсійна, кулінарія, шопінг, парки розваг (для дітей), флористика, танці / музика, малювання співи/живопис/ декоративне мистецтво, чаювання. За спеціальним запитом можлива адаптація програми під інші хобі: ароматерапія, співи, кіно, йога, дегустація вин, фотографія, полювання, рибалка та ін.Також є можливість поєднати святкування Різдва та Нового Року з навчальною прошамою.

Проживання та харчування: 

Студенти проживають в сім'ї викладача в окремій комфортабельній кімнаті. За додаткову плату можна забронювати кімнату з окремою ванною, кімнату класу «люкс» або проживання в п'ятизірковому готелі. При розміщенні двох студентів в одній кімнаті (програма «2: 1») вони повинні приїхати разом в один і той же день. Харчування - повний пансіон (сніданок, обід і вечеря). Проживання та харчування включено в загальну вартість курсу.

Дати початку курсу:

Навчальні курси англійської в сім'ї викладача організовуються протягом усього року. Початок та завершення курсу відбувається по неділях.

Тривалість курсу:

від 1 тижня. Також доступні 2-4-х денні креш-курси.

Ціни по Великобританії: 

Price band

15 занять на тиждень

20 занять на тиждень

25 занять на тиждень

30 занять на тиждень

1

£1,570

£1,770

£1,970

£2,170