Літній табір з вивчення німецької мови від Actilingua (Відень, Австрія)

ActiLingua – провідна австрійська школа в галузі викладання німецької мови як іноземної. Знаходиться школа в красивій, чистій і безпечній столиці Австрії — в місті з духом минулого - Відні. Тут студенти будуть вивчати класичну німецьку мову, такою якою розмовляли жителі цього міста Моцарт і Бетховен. Австрійська німецька представляє собою найбільш правильний і чистий варіант з м’якою, мелодичною вимовою. Академія ActiLingua існує з 1988 року і є членом таких міжнародних асоціацій як IALC (International Association of Language Centers) і Einer internationalen — організації з надзвичайно строгими критеріями якості викладання.

Розташування: Відень, Австрія

Програми:

Загальний  курс німецької мови

  • Вік: від 12 до 17 років;
  • Структура: 20 академічних годин в тиждень;
  • Тривалість уроку: 45 хвилин;
  • Тривалість курсу: від 2 до 5 тижнів;

Під час занять багато уваги приділяється граматиці, лексиці, вимові і розумінню. Одними з найважливіших складових частин занять є комунікативні і мовні ігри. В академії ActiLingua студенти вивчають літературну німецьку мову по тим же навчальним матеріалам, що і в кращих німецьких мовних школах.

Інтенсивний курс та екзаменаційний курс німецької мови

  • Вік: від 12 до 17 років;
  • Структура : 30 академічних годин в тиждень
  • Тривалість уроку: 45 хвилин;
  • Тривалість курсу: від 2 до 5 тижнів;

Цей інтенсивний курс розроблений спеціально для тих хто хоче добитися результату за короткий період часу.

Після успішного закінчення курсу, студенти отримують престижний сертифікат OSD.

Проживання і харчування

Комфортна, облаштована резиденція для учнів академії ActiLingua знаходиться на території школи. Хлопці і дівчата живуть окремо. В кожному номері проживають 4-6 школярів. Вигоди знаходяться на поверсі. На території кампусу є також кімнати підвищеного комфорту: абсолютно нові, облаштовані зручними меблями, трьохмісні, із власною душовою. Учні завжди будуть під наглядом, так як співробітники школи знаходяться в резиденції 24  години на добу.

Спортивні і розважальні заходи

Кожен мовний курс в школі ActiLingua окрім занять включає насичену культурно-розважальну програму, розраховану на 4 дня в тиждень і вже враховану у вартість курсу (5 годин в тиждень).

Серед спортивних розваг: участь в різноманітних спортивних іграх (футбол, пляжний волейбол, баскетбол).

Екскурсійна програма:

В програму включені екскурсійні прогулянки по Відню. За додаткову плату бажаючі поближче познайомитись з Австрією можуть записатися на екскурсії - в Зальцбург, в Вахау, на озеро Нойзідлерзеє, у водяну печеру Зеєгротте чи в замок Кройценштайн.

Дати початку:

7 / 19 / 26 липня 2020

Вартість: від € 928

Для отримання детальнішої інформації прохання залишити запит.