Skype-English

Скайп англійська

Американська Англійська Школа запрошує всіх бажаючих на наші Skype-English lessons! Маєте вільний час під час обідньої перерви, втомились від телевізору та безцільного сидіння в Інтернеті ввечері – тоді Skype-English lessons саме для Вас. Ми пропонуємо унікальну можливість займатись англійською у зручний для Вас час та у комфортних домашніх або офісних умовах. Ви не будете витрачати свої кошти та час на додаткові поїздки. У зручний для Вас час наш викладач зв’яжеться з Вами й проведе інтерактивний урок використовуючи Skуpе.

Наші Викладачі

Колектив Американської Англійської школи спрямовує свої зусилля для забезпечення найкращих освітніх послуг. Харизматичні, професійні, досвідчені та просто захоплені тією справою, яку роблять – саме такі люди працюватимуть з Вами. Мета Вашого викладача: допомогти Вам у досягненні Вашої мети. Ваш успіх - це й успіх наших учителів. Вони робитимуть усе можливе, щоб Ваші заняття проходили не лише з користю, а й з насолодою.

У нас працюють не просто носії англійської мови, а дипломовані фахівці, які мають міжнародні сертифікати викладачів англійської мови.

Наші викладачі є кваліфікованими фахівцями - випускники університетів, які мають сертифікати та дипломи державного зразка, що надають право викладання. Для отримання нових ідей, освоєння нових методик та оновлення своїх навичок усі наші викладачі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та конференції як в Україні, так і за кордоном.

Уроки

Уроки базуються на поєднанні найновіших підручників із широким спектром додаткових ресурсів. Ми використовуємо найкращі методи навчання, щоб допомогти Вам розвинути свої мовні навички та переконатися, що Ви можете не тільки розуміти, але й використовувати англійську мову в різних ситуаціях, впевнено спілкуватися під час навчання, роботи та відпочинку. Уроки охоплюють усі аспекти граматики, лексики, аудіювання, читання, написання та вимови. Ваші уроки будуть насиченими, стимулюватимуть Вас до цікавих роздумів та активних розмов. У кінці дня Ви обов’язково згадаєте свій урок та відчуєте, що гарно попрацювали та досягли успіхів.

Ми забезпечуємо навчальними матеріалами.

 

Ціни

Для кого дистанційне навчання?

Дистанційна форма є найбільш доцільною для студентів/учнів:

  • яких з певних причин не влаштовує традиційна система освіти;
  • які суміщають роботу й навчання і не можуть полишити місце роботи;
  • місце проживання яких є віддаленим від освітнього центру;
  • які прагнуть самовдосконалення.

Переваги перед класичною формою навчання

Переваги дистанційного навчання / Скайп уроків перед класичною формою навчання:

  • Технологія навчання більш гнучка (навчальну програму (курс) можна досить просто корегувати в режимі реального часу виходячи з результатів і побажань суб’єктів навчання).
  • Вона створює студенту найзручніші умови для отримання та засвоєння матеріалу протягом 24 годин на добу і 7 днів на тиждень (студент сам обирає час, коли йому зручно опрацьовувати навчальний матеріал).
  • Вивчати іноземну мову дистанційно перспективно.
  • Комп’ютер, веб-камера, навушники, мікрофон та програма Skype — це все необхідне обладнання для вивчення іноземних мов дистанційно.
  • Дистанційне навчання - це перенесення навчального простору в інтернет без утрати якості.