Новорічна програма вивчення англійської у школі Bell (Лондон, Великобританія)

 

Розташування: “Белл” Сент-Олбанс - це житловий район, розташований в елегантному кварталі посеред вікторіанських будівель, неподалік сільської місцевості, що забезпечуючи безпечне і мирне оточення. Знаходиться поруч з аеропортами Лондона і пропонує нещодавно відремонтовані житлові кімнати.

Загальний опис: Програми активної англійської мови у школі “Bell” є одними з найпопулярніших курсів англійської мови та діяльності у Великобританії. На додаток до уроків англійської мови, учні займаються різними видами спорту та беруть участь у майстер класах та тренінгах англійською мовою.

Вікова категорія: від 11 до 17 років

Кількість занять на тиждень: 15 занять

Програма: Зимовим курсам присвячено шість тематичних тижнів, які пропонують студентам по-справжньому інтегрований досвід навчання зранку до вечора. Студенти розвивають свої знання англійської мови, отримують необхідні життєві навички, а також відвідують цікаві та визначні місця у Великобританії в якості розширення свого кругозору. Кожна сесія викладається досвідченими викладачами, які допомагають студентам розвивати свої навички та здібності в діяльності лише англійською мовою.

Тематичні тижні: “Magic & mystery”, “ It's only natural ”, “Castles & cilts”, “Today's since, tomorrow's world”, “Heroes & legends”.

Проживання та харчування: Проживання в резиденції в одно- або двомісній кімнаті та триразове харчування.

Дати початку курсу: курси розпочинаються 5, 12, 19 січня, а також 2, 6 лютого

Тривалість курсу: від 1-ого до 6-ти тижнів

Вартість: від £980 за тиждень.