Зимові канікули для дітей “Anglo-Continental” (Борнмут, Великобританія)

Вік: 10-15 років

 

Загальний опис:

Anglo-Continental є одним з провідних центрів навчання англійській мові. Заснована у 1950 р., школа однією з перших була визнана Міністерством Освіти Великобританії. Розташований недалеко від центру м. Борнмут, кампус Anglo-Continental, пропонує першокласні можливості для навчання і відпочинку. 

 

Розташування:

Борнмут розташований на південному узбережжі Англії. Це університетське місто славиться приємним м'яким кліматом центральної частини Південної Англії. Борнмут - один з найпопулярніших британських курортів - має довгий ланцюг безпечних піщаних пляжів і прекрасні можливості для відпочинку і занять спортом. Місто пропонує приголомшливі можливості для занять майже всіма видами спорту. І, що не менш важливо для тих, хто вивчає англійську мову, місцеві жителі Борнмута говорять справжньою Британською англійською мовою!

 

 

Кількість занять на тиждень: 20 занять

 

Тривалість курсу: 2-4 тижні

 

 

Програма:

Зимова програма включає в себе наступні заходи: екскурсії, спортивні та розважальні заходи (волейбол, футбол, теніс, баскетбол, бадмінтон, плавання, настільний теніс, боулінг, вікторини, заняття музикою, перегляд фільмів, дискотеки).

 

 

Проживання та харчування:

Проживання - в місцевих сім'ях (кімнати на двох). Харчування в приймаючій сім'ї - сніданок і вечеря з понеділка по п'ятницю та 3-х разовий пансіон по вихідних.