Літні курси в Clifton College (Кліфтон, Великобританія)

Літні курси в Clifton College (Кліфтон, Великобританія)

Clifton College є традиційною англійською школою-пансіоном, яка дуже високо цінує свій міжнародний статус і атмосферу. Під час навчального року у школі навчається понад 1100 учнів (20% з яких з-за кордону), а влітку стає домом для 400 студентів з більш ніж 15 різних країн. Літня школа працює протягом шести тижнів у липні та серпні і відкрита для груп (8-17 років) і окремих учнів (13-17 років) від 2 до 4 тижнів перебування.

Дати проведення: 10 липня - 21 серпня 2018 р.

Вік: 8-17 років

Розташування 

Кліфтон - дуже привабливе та гарне житлове передмістя Брістоля, знаходиться лише в 20-ти хвилинах ходьби від центру міста. Міжнародний аеропорт Брістоля (BRS) знаходиться в 15 км від коледжу, а Лондон Хітроу (LHR) в 175 км. Коледж знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Clifton Village і магазинів, кафе, місцевих визначних пам'яток, у тому числі і від знаменитого підвісного Кліфтонського мосту.

Умови проживання, оснащення території

Коледж розташований на розкішних, безпечних, привабливих територіях з відмінною житловою, навчальною та спортивною інфораструктурою. На території коледжу розташовані великі просторі ігрові поля, тенісні корти, спортивний зал та 25-метровий критий басейн з підігрівом. Студенти також мають доступ до студентського кафе, шкільного магазину і комп'ютерного залу. WiFi доступний на більшості площі студмістечка і в гуртожитках.

Житло

Студенти розміщуються в дев'яти різних гуртожитках, які оточують містечко (див карту студмістечка). Кожен будинок має 30-60 місць в кімнатах різної величини по 1-6 місць в номері. Діти, як правило, розміщуються в 2-6 місних номерах, а підлітки в 1-4 місних номерах. Для керівників груп передбачені одномісні номери. Коледж забезпечує усіх постільною білизною та рушниками і надає щотижневу послугу прання легких елементів одягу (нижня білизна, шкарпетки, футболки і т.д.) Дівчата та хлопці проживають на різних поверхах, або в різних частинах гуртожитків. Вони мають окремі спільні ванні кімнати з туалетами, душовими та умивальниками. 

У кожному гуртожитку є загальна кімната або "хол", де студенти можуть відпочити, поспілкуватися один з одним, подивитися телевізор або DVD, пограти в карти і настільні ігри ... усе під пильним оком персоналу. Індивідуальні студенти розміщені у тих же гуртожитках під ретельним наглядом команди працівників.

Харчування

Коледж має дві столові самообслуговування і забезпечує студентів трьома прийомами корисних страв щодня. Сніданок: континентальний протягом тижня і приготований у вихідні дні. Обід і вечеря складаються з супу з хлібом, паста-бару, основного блюда, овочів, салат-бару, десертів і корзини свіжих фруктів. Пакетовані страви призначені для екскурсії на цілий день та для тих, хто приїжджає або відїжджає раніше або пізніше встановленого часу прийому їжі. Щотижня робимо барбекю (якщо дозволяє погода!).

Для перегляду повної брошури - клацни тут (англійською мовою)

Місто/напрямокКодТелефонний номер
Львів0322403444
Київ0443326441
Ужгород0312450444
Мукачеве0313150544
Київстар0972440044
Інтертелеком0949932344
Решта регіонів України0800213444