Літні курси в Clifton College (Кліфтон, Великобританія)

Літні курси в Clifton College (Кліфтон, Великобританія)

Кліфтон Коледж. Відчуй дух традицій

Кліфтон коледж був заснований в 1862 році. Це традиційна англійська школа-пансіон для хлопчиків і дівчаток з відмінною репутацією, академічними стандартами та успішними спортивними командами.

Школа вчить більше 1200 учнів (20%) з-за кордону, а влітку до 400 студентів із понад 15-ти різних країн. Вона розкинулась на окраїні містечка Clifton Village в обрамленні красивої паркової території, по сусідству з Брістольским зоопарком. Clifton College – надзвичайно комп’ютеризована школа: комп’ютерів тут – по одному на кожного студента. Спортивний комплекс – один із кращих серед англійських шкіл. Окрім 100 акрів спортивних полів, які відповідають міжнародним стандартам, спортивних залів, коледж має прекрасно оснащений Спортивний центр і першим у Великобританії обзавівся власним театральним комплексом – The Redgrave Theatre.

Вік: дітей роздляють на дві групи - 8-12 (Kids), 13-17 (Teens) років.

Дати проведення: 9 липня - 20 серпня 2019 року (мінімальна тривалість замовлення - 2 тижні)

Варіанти програм: можна поєднувати, наприклад 1 тиждень загальної і 2 тижні академічної англійської

Назва курсу

Для якого віку

Вартість /тиждень

Загальний курс вивчення англійської мови (1-4 тижні)

8-17

£1030

Курс академічної англійської мови (1-4 тижні)

13-17

£1190

Інтенсивний курс вивчення англійської мови (1-4 тижні)

13-17

£1133

Вивчення англійської мови та курс тренувань з тенісу(1-2 тижні)

13-17

£1385

Вивчення англійської мови та курс тренувань з гри в гольф (1-2 тижні)

13-17

£1705

Вивчення англійської мови в поєднанні з практикою на підприємстві (3 тижні)

16-17

£1280

Підлітки 13 – 17 років займаються англійською мовою (ЗАГАЛЬНИЙ КУРС) 15 годин в тиждень, з 9:00 до 12:40. Широкий спектр післяобідніх опцій (13:45 - 17:00), вибір яких необхідно здійснити на етапі бронювання, включає:

 • розважальні заходи, які об’єднує спортивні тренування (футбол, теніс, баскетбол)
 • мульти-активні сесії (плавання, лапта, доджбол, регбі, крикет)
 • художні заняття (танцi, драма, створення фільмiв, мистецтво і ремесла)
 • освітні прогулянки і візити під лозунгом «Досліджуємо Брістоль»

КУРС ІНТЕНСИВНОЇ англійської (10 додаткових годин мови в тиждень) для розвитку навиків комунікації в англійській мові - розмовна мова, аудіювання, читання, письмо. Допомагає пришвидшити прогрес у вивченні мови.

КУРС АКАДЕМІЧНОЇ англійської для студентів, зацікавлених у навчанні в школах чи університетах Великобританії, США, міжнародних коледжах, знайомлять їх з відмінностями між загальним і академічною англійською, а також допомагає розвинути комунікаційні навики, так необхідні для вивчення академічних предметів на англійській. На курс приймаються студенти з рівнем мови від В1, об’єм занять – 10 годин в тиждень.

ТЕНІСНІ тренування проходять на території коледжу і проводяться тренерами клубу Absolute Tennis Bristol (всі мають кваліфікацію LTA і тренують студентів коледжу протягом навчального року).

Заняття ГОЛЬФОМ проводять тренери академії Paul Mitchell Golf (всі з кваліфікацією PGA) в розташованому неподалік гольф-клубі Bristol & Clifton Golf Club, який має одне з кращих в регіоні полів з 18 лунками. Транспорт і спортивне обладнання надається на місці.

Досвід РОБОТИ (3-тижнева опція для студентів 16-17 років). Програма включає 33 години (по 3 години в день) неоплачуваної роботи в місцевих магазинчиках, які торгують потриманими речима (одягу, взуття, книг і т.п.) та віддають виручку на благодійні цілі. Ця спеціальна програма організована брістольською організацією по освітнім обмінам Edventure Plus для старшокласників з рівнем мови не нижче В1, які хотіли б набути досвіду роботи в англомовній середовищі для свого резюме. Кількість місць на цій програмі обмежено шістьма вакансіями, і студенти відбираються відповідно з їх розмовною англійською, мотиваційним листом і резюме. Всі робочі місця розташовані на пішій відстані від коледжу.

Післяобідні опції можна комбінувати по неділям, наприклад: 1 тиждень розважальних заходів + 2 тижні академічної англійської.

Екскурсії і розважальна програма:

Кожен тиждень для студентів літньої школи організовується 2 екскурсії - одна на цілий день (Лондон, Оксфорд, Портсмут) і одна на півдня (Бат, Кардіф, Weston-Super-Mare).

Кожній екскурсії передує підготовка на уроці, під час якої студенти отримують інформацію про місце майбутньої екскурсії та листи із завданнями. На екскурсіях студенти сопроводжуються персоналом школи.

Додаткові екскурсії (Салісбурі, Стоунхендж, Стратфорд-на-Ейвоні, Элтон Тауер, сафарі-парк Longleat) можливі за окрему плату.


Включено у вартість 2-х тижневого курсу:

 • медичне страхування студента на період подорожі
 • трансфер з аеропорту Хітроу та Брістоль
 • проживання в шкільній резиденції (діти: 2-6-місні номери; підлітки: 1-4 місні номери)
 • 3-х разове харчування та підвечірок
 • навчання англійської мови (діти = 24 години на тиждень; підлітки = 30 годин)
 • денні та вечірні програми діяльності
 • два повних дні екскурсій
 • одна додаткова екскурсія (“Брістоль”)
 • один день спортивний занять та активних розваг
 • дві екскурсії по півдня
 • 24-х годинний контроль на добу

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт
 • Віза
 • Медичне страхування
 • Послуги АмЕС

У кожному гуртожитку є загальна кімната або "хол", де студенти можуть відпочити, поспілкуватися один з одним, подивитися телевізор або DVD, пограти в карти і настільні ігри ... усе під пильним оком персоналу. Індивідуальні студенти розміщені у тих же гуртожитках під ретельним наглядом команди працівників.

Харчування

Коледж має дві столові самообслуговування і забезпечує студентів трьома прийомами корисних страв щодня. Сніданок: континентальний протягом тижня і приготований у вихідні дні. Обід і вечеря складаються з супу з хлібом, паста-бару, основного блюда, овочів, салат-бару, десертів і корзини свіжих фруктів. Пакетовані страви призначені для екскурсії на цілий день та для тих, хто приїжджає або відїжджає раніше або пізніше встановленого часу прийому їжі. Щотижня робимо барбекю (якщо дозволяє погода!).

Для перегляду повної брошури - клацни тут (англійською мовою)