Канікули для дітей та підлітків (Лондон, Великобританія)

Канікули для дітей (10-17 років)

Дати проведення програми: 04.06.2018 - 24.08.2018

Про програму:

Заняття проводяться у школі Глостер Гейт у Камдені. Школа розташовується в центрі міста, поруч з Риджентс Парк і Лондонським зоопарком. Діти з більш ніж 40 країн. 13 класних кімнат, включаючи бібліотеку, комп'ютерний клас, лабораторію, технічну кімнату і клас для занять мистецтвом. Спортивний зал в 3-х хвилинах ходьби від школи. Навчальні екскурсії по Лондону щотижня. Надається послуга «від дверей до дверей».

3-х разове харчування. З понеділка по п'ятницю діти обідають у шкільній їдальні. Пакетований ланч видається під час екскурсій по суботах.

Основна увага в програмі приділяється поліпшенню англійської мови за допомогою занять з англійської мови та цікавих заходів. Крім загальної англійської, учні мають можливість поліпшувати знання з англійської за  допомогою інших дисциплін, таких як мистецтво, драматичні постановки, точні науки, математика і географія. Вони пов'язані між собою тижневими проектами, такими як «Все про мене» або «Відкрий Лондон», який включає в себе навчальні екскурсії по музеях і галереях, а також до знаменитих історичних пам'ятників. Також в програму включений день спорту, коли студенти практикують зорово-моторну координацію і вправи з аеробіки, а також спортивні та рухливі ігри. Пропонується один день спорту в тиждень, а також спортивна програма вдень.

Навчання 15 годин на тиждень занять англійської мови. Вчителі є сертифікованими фахівцями з англійської мови та вищезгаданих предметів, мають досвід роботи з дітьми та підлітками. Все навчання - тематичне, включаючи щотижневі навчальні екскурсії «Відкрий Лондон». Студенти діляться на класи за віковими групами (10-14 і 14-17 років) і за рівнем (від початківців до професійного рівня).

Проживання у сім’ї в одномісній або двомісній кімнаті та триразове харчування.

Для більш детальної інформації заповніть, будь ласка, дану форму.