Весняний курс англійської мови для дітей (Лондон, Великобританія)

Зареєструватись на програму можна тут!

Bell

Розташування:

Белл Сент-Олбанс це житловий район, розташований в елегантному кварталі посеред вікторіанських будівель, неподалік сільської місцевості, забезпечуючи безпечне і мирне оточення. Знаходиться поруч з лондонськими аеропортами, загалом центр пропонує нещодавно відремонтовані житлові кімнати, і має прекрасні умови.

Загальний опис:

Програми активної англійської мови у школі “Bell” є одними з найпопулярніших курсів англійської мови та діяльності у Великобританії. На додаток до уроків англійської мови, учні займаються різними видами спорту та беруть участь у майстер класах та тренінгах англійською мовою.

Вікова категорія: від 11 до 17 років

Кількість занять на тиждень: 15/30 занять

Програма:

Студенти працюють незалежно один від одного, в парах і малих групах обговорень за допомогою  ігор та проведення інтерв'ю. Студенти на практиці проходять інтенсивний курс повсякденної мови та покращують вимову. Практика граматичних навичок, а також навички вимови і збільшення словникового запасу. Практика навичок спілкування, аудіювання, читання та письма. Щотижня у студенів є можливість на 1 повний день потрапити, на так зване дослідження Великобританії, а саме Лондона, Віндзора та інших видатних місць.

Проживання та харчування:

Проживання в резиденції в одно- або двомісній кімнаті та триразове харчування.

Дати початку курсу: курси розпочинаються кожної неділі з 25 березня по 22 квітня 2018

Тривалість курсу: від 1-го до 5  тижнів

Вартість: від  £865  за тиждень