Курси англійської мови для дітей BELL (Лондон, Великобританія)

Програми активної англійської мови у школі “Bell” є одними з найпопулярніших курсів англійської мови та діяльності у Великобританії. На додаток до уроків англійської мови, учні займаються різними видами спорту та беруть участь у майстер класах та тренінгах англійською мовою.

Розташування​: Белл Сент-Олбанс це житловий район, розташований в елегантному кварталі посеред вікторіанських будівель, неподалік сільської місцевості, забезпечуючи безпечне і мирне середовище. Знаходиться поруч з лондонськими аеропортами, загалом центр пропонує нещодавно відремонтовані житлові кімнати, і має прекрасні умови.

Вікова​ ​категорія:​ ​від 11 до 17 років

Кількість​ ​занять​ ​на​ ​тиждень​: 15 занять на тиждень

Програма​: Студенти працюють незалежно один від одного, в парах і малих групах. Обговорення відбувається за допомогою рольових ігор та проведення інтерв'ю. Студенти на практиці проходять інтенсивний курс повсякденної мови та покращують вимову. Практика граматичних навичок, а також навички вимови і збільшення словникового запасу. Практика навичок спілкування, аудіювання, читання та письма. Щотижня у студентів є можливість на 1 повний день потрапити на так зване дослідження Великобританії, а саме Лондона, Віндзора та інших видатних місць.

Проживання​ ​та​ ​харчування: Проживання в резиденції в одно- або двомісній кімнаті та триразове харчування.

Дати​ ​початку​ ​курсу​: курси розпочинаються 15, 22, 19 жовтня.

Тривалість​ ​курсу​: від 1-го до 3-х тижнів

Вартість​:​ ​від​ ​ ​£920​ ​ ​за​ ​тиждень