Інтенсивний академічний курс англійської мови в Оксфордському університеті (Оксфорд, Великобританія)

Оксфорд - це місто, відоме у всьому світі як дім Оксфордського університету, найстарішого університету в англомовному світі. Будинки в Оксфорді демонструють приклади кожного англійського архітектурного періоду з моменту приходу саксів, з-поміж них камера Редкліфа середини 18 століття. Оксфорд також називають "Містом мрійливих шпилів», - термін, введений поетом Метью Арнольдом.

Сучасний Оксфорд населений різноманітним населенням коло 150000 людей, з яких більше 25% складають студенти. Він розташований майже на рівній відстані від Лондона і Бірмінгема (по 85 км від кожного з них) з добре розвиненою мережею громадського транспорту.

Крайст Черч є унікальним закладом, одним з найбільших коледжів в Оксфордському університеті і кафедральним собором для єпархії в Оксфорді. Він має всесвітньо відомий соборний хор; наукові колекції книг і мистецтва; ним користуються багато людей, усим цим насолоджуються відвідувачі і гості на конференціях та літніх школах.

Крайст Черч (Церква Христа) є одним з найвідоміших і найпрестижніших коледжів Оксфордського університету. Заснований в 1524 році, він має захоплюючу історію, багато відомих людей, включаючи 13 британських прем'єр-міністрів, відомих письменників, таких як Вістен Г'ю Оден і Льюїс Керролл, і всесвітньо відомих вчених, включаючи Альберта Ейнштейна, навчалися у ньому.

Розташування

Крайст Черч (Церква Христа) сьогодні - це активне академічне співтовариство з близько 450 студентами і 150 аспірантами. Він розташований в прекрасному місці в центрі Оксфорда, недалеко від основних визначних пам'яток міста і торгового району, а також через дорогу від прекрасних луків Крайст-Черч.

Житло

Студенти проживають в студмістечку, розташованому в Крайст Черчі в центрі Оксфорда. Кімнати одномісні з індивідуальними ванними кімнатами. Працівники також розміщені близько до студентів для того, щоб забезпечити контроль і догляд.

Харчування

Напівпансіон, сніданок і вечеря в Крайст-Черч. Студенти повинні купити свій власний обід в одному з численних кафе, ресторанів і фаст-фудів в декількох хвилинах ходьби від коледжу.

Для перегляду повної брошури - клацни тут - англійською мовою.

Місто/напрямокКодТелефонний номер
Львів0322403444
Київ0443326441
Ужгород0312450444
Мукачеве0313150544
Київстар0972440044
Інтертелеком0949932344
Решта регіонів України0800213444