Bellerbys College (Брайтон, Великобританія)

Інтенсивне вивчення англійської мови та академічних предметів для підлітків 14-17 років

Bellerbys College — всесвітньо відомий коледж доуніверситетської підготовки у Великобританії розробив на період літніх канікул спеціальний курс поєднання інтенсивного вивчення англійської мови та академічних предметів для підлітків 14-17 років.

В одному з центрів Bellerbys College учні мають можливість спробувати свої сили у вивченні шкільних предметів по програмах GCSE, A Level або Foundation.

Крім вивчення спеціалізованих предметів і розширення академічних знань, учасники програми гарантовано підвищать рівень своєї англійської мови, приймуть участь у екскурсіях та зустрінуть нових друзів з різних країн світу.

Що входить у пакет програми:

  • 25 уроків на тиждень (15 уроків англійської мови та 10 академічних уроків з таких предметів, як математика, бізнес або економіка, політика, мистецтво і фотографія, ЗМІ, інформатика, психологія та соціологія або підготовка до здачі тесту IELTS). Уроки проводяться висококваліфікованими викладачами програм Foundation та A level;
  • проживання у резиденції коледжу у кімнаті на одного або на двох;
  • триразове харчування + 2 снеки на день;
  • розважальні та спортивні заходи після обіду (плавання, катання на конях, гольф, катання на ковзанах, скелелазіння та ін.);
  • екскурсії

Вартість описаного вище пакету навчання: від 970 фунтів стерлінгів за тиждень. 

Додатково оплачуються: візові збори та переклади необхідних документів, авіапереліт, трансфер, трансфери та додаткові ночівлі, реєстраційний платіж.

Для отримання детальнішої інформації прохання залишити запит.