Літня програма вивчення англійської та/або французької мови для підлітків (Ніцца, Франція)

International House Nice

Місце проведення:

Ніцца, столиця французької Рів’єри, розташована на узбережжі Середземного моря. Школа, у якій проводиться табір, розташована поблизу аеропорту Ніцци та парку Фенікс, на відстані 20 хвилин від пляжу

Загальний опис:

Курси для дітей від 10 до 16 років проходять в літньому кампусі з 8 липня по 11 серпня 2018 року. Кампус розташований в спальному районі Ніцци і за 2 хвилини можна пішки дійти до пляжу. В літньому кампусі можна розмісти 140 учнів, тут є кафетерій, багато класів і спортивний зал.

Вже 10 років школа International House Nice приймає підлітків протягом всього року. Школа надає підліткам можливість поближче познайомитись з Францією і французами, тим самим пробудити в них великий інтерес до вивчення французької мови в себе на батьківщині.

Програма:

Програма навчання націлена на практику французької мови з допомогою рольових ігор, які передбачають активну участь кожного. Викладачі – це спеціалісти по навчанню французької мови іноземних студентів, які викладають матеріал так, щоб інформація як можна краще засвоюється учнем. Заняття проходять з понеділка по п’ятницю, починаються в 9 ранку і закінчуються в 12.15.

 • Дати: 30.06.2019-3.08.2019
 • Мінімальна тривалість курсу: 1 тиждень
 • Максимальна тривалість курсу: 5 тижнів
 • Кількість занять: 20/24 уроків в тиждень
 • Тривалість одного заняття: 45 хвилин

Сертифікат:

В перший день проводиться тестування знань студентів, це дозволяє сформувати класи по рівням володіння мовою. До кінця перебування кожен студент отримує свідоцтво про те, що він пройшов курс навчання з вказаним рівнем. Цей документ видається у відповідності з Загальноєвропейською системою рівня володіння іноземними мовами.

Умови проживання:

Кімнати кампусу оснащені сучасними меблями, можуть розмістити до 3 студентів. В кожній спальні є санвузол (душ, раковина, туалет).

Інфраструктура:

В кампусі також облаштовані приміщення, де учні можуть переглядати фільми чи грати в настольний теніс, футбол, волейбол.

Активний відпочинок та екскурсії:

Студентам не прийдеться сумувати, тому що кожен вечір проходить розважальна програма. Діти грають, переглядають фільми, відвідують театр, дискотеки і багато іншого. Кожного вечеру пропонується широкий вибір розваг від боулінгу до водних видів спорту. Все заходи проходять по будням після уроків з 13.30 до 18.00. Субота і неділя також не залишились без уваги. По вихідним організовуються екскурсії в сусідні міста Лазурного берегу, такі як Кани, Сан-Поль-де-Ванс, а також в князівство Монако. В екскурсії вихідного дня включено харчування (сухий пайок).

Що в меню?

Кафетерій кампусу надає 3-ьох разове харчування. Кухарі відомі своїми смачними стравами і високою якістю роботи. 

Вартість/тиждень: 785 євро/20 занять, 1017 євро/24 заняття

Що входить до вартості?

 • Навчальні матеріали
 • Страхування
 • Трансфер туди і назад
 • Навчання: понеділок - п’ятниця, 9.00 - 12.15
 • Проживаня
 • 3-х разове харчування
 • Культурна програма: пляж, ігри, кіно, театр і багато іншого під наглядом персоналу. Також організовуються екскурсії на вихідних.

Літня програма для всієї сім'ї FAM 20

Це варіант, який дозволяє батькам і дітям відвідувати курси французької мови в один час і в одному місці, але в різних класах. Ця програма проходить в той же час, що і програма для підлітків. Це чудовий спосіб присвятити канікули вивченню французької мови на Лазурному березі, а також мотивувати дитину (вік від 10 до 16 років) на розвиток своїх мовних знань. Батьків і дитину можна поселити в одну сім’ю, квартиру, готель чи гуртожиток.