London South Bank University (Лондон, Великобританія)

Чудові новини від London South Bank University!

Тепер всі наші студенти можуть претендувати на гарантовану стипендію 25% на перший рік і £1000 на другий і третій рік навчання всього лише по підсумкам підготовчого курсу Foundation!

 

Додайте до цього 5% знижки раннього бронювання - це вже майже 30% знижки!

 

London South Bank University – один з найбільших навчальних закладів у  Великобританії, в якому основна увага приділяється отриманню сучасної освіти, яка максимально відповідає актуальним запитам роботодавців. Університет London South Bank заключив партнерські угоди з численними роботодавцями Лондону, що дозволяє студентам проходити ефективні професійно-орієнтовані програми. London South Bank University входить в ТОП-20 британських університетів в рейтингу «Самі високі заробітні плати після закінчення ВНЗ». В університеті регулярно проводяться лекції і практичні заняття разом з представниками найбільших компаній країни.

Розташування: Лондон

London South Bank University розташований в центрі англійської столиці, в оточенні численних визначних пам’яток, і в декількох хвилинах пішки від великих фінансових і культурних закладів міста. Лондон — центр британського мистецтва, культури, економіки і фінансів. Тут відтворені всі можливості не тільки для успішного навчання, але і для незабутнього проведення часу.

Можливі спеціальності навчання

Програми бакалаврату при London South Bank University:

 • Архітектура
 • Мистецтво, Дизайн і Медіа
 • Бізнес, Економіка, Фінанси і Менеджмент
 • Інформаційні технології, Інженерія і Науки
 • Право, Гуманітарні і Соціальні науки
 • Природничі Науки 

Навчання на магістратурі при університеті London South Bank University можливе по напряму Бізнес, Економіка, Фінанси і Менеджмент.

Програми:

- Undergraduate Foundation Program (поступлення на бакалаврат)

Вік: від 17 років;

Тривалість програми: 3 триместра;

Початок програми: вересень, січень;

Вимоги для поступлення на програму: атестат про середню освіту, знання англійської мови IELTS 4.5.

У випадку успішного навчання по підготовчій програмі Undergraduate Foundation Program студенти можуть зараховуватись на бакалаврат в London South Bank University.

Напрями програми:

 • Business
 • Computing, Engineering and Sciences
 • Law, Humanities and Social Sciences
 • Life Sciences
 • Art, Design and Media
 • Architecture.

Вартість програми: £12,450

 

- International Diploma Program (Year 1) — поступлення на 2 курс бакалаврату

Вік: від 18 років;

Тривалість програми: 3 триместра;

Початок програми: вересень, січень;

Вимоги для поступлення на програму: атестат про середню освіту, знання англійської мови IELTS 5.5.

Програма International Diploma Program (Year 1) створена для іноземних студентів, чий рівень англійської мови і академічних навиків недостатньо високий для навчання на першому курсі по програмі бакалаврату у Великобританії, але які мають більш високі академічні результати, ніж учасники програми UFP. У випадку успішного навчання по програмі студенти зараховуються на 2 курс бакалаврату по обраній бізнес-спеціальності в London South Bank University.

Напрями програми:

 • Business Administration
 • Business Studies.

Вартість програми: £12, 450

 

- Master’s Foundation Program (поступлення в магістратуру)

Вік: від 21 років;

Тривалість програми: 1, 2 чи 3 триместра.

Початок програми: вересень, січень, квітень;

Вимоги для поступлення на програму: диплом бакалавра, знання англійської мови на 3 триместра IELTS 5.0, на 2 триместра IELTS 5.5, на 1 триместр IELTS 6.0.

Програма Master’s Foundation Program розроблена для іноземних студентів, які вже отримали диплом бакалавра і хочуть продовжити навчання в магістратурі. Master’s Foundation Program націлена на підвищення рівня володіння академічною англійською мовою, а також поглибленне вивчення необхідних навичок для подальшого навчання в магістратурі. Програма проводиться по напряму Business.

Вартість програми: £4, 150 (1 триместр); £8,300 (2 триместра); £12,450(3 триместра).

 

Ще хочемо нагадати, що LSBU приймає студентів на Art and Design Foundation без портфоліо - воно буде розроблено в процесі. А поступлення на Architecture і Art & Design буде гарантовано по підсумкам проходження програми*. 

І ще один бонус для тих, хто мріє залишитись у Великобританії: тепер LSBU, визнаний Entrepreneurial University of the Year по версії Times Higher Education Awards, допомагає студентам відкрити свій бізнес і податись на візу підприємця TIER 1 - це прекрасна можливість легально і безпроблемно залишитись в країні.