США

На сучасному етапі у США діє майже 160 університетів, 2000 коледжів із чотири­річною програмою навчання та 1500 дворічних коледжів і технічних училищ. Традиційно до кращих вищих навчальних закладів входять коледжі штатів Вермонт, Пенсільванія, Массачусетс, Каліфорнія та інших. У цій групі «супер-вузів» приватних вузів більше, ніж державних.

У багатьох країнах слово «коледж» означає середній навчальний заклад і відріз­няється від університету.

У США поняття коледжу й університету дуже близькі. Часто й коледжі, й універ­ситети позначаються як «школи» взагалі. Обидва є чотирирічними навчальними закла­дами, які пропонують ступінь бакалавра наук або мистецтв. Це – широко відомий дип­лом про вищу освіту або диплом бакалавра.

Основна відмінність полягає в тому, що багато університетів пропонують більш високий рівень навчання після одержання ступеня бакалавра, результатом якого є сту­пінь магістра або доктора.

Сьогодні в країні зосереджено близько 60% провідних бізнес-шкіл світу. Прес­тижна бізнес-освіта, наприклад, диплом МВА, отриманий у США, є, як правило, гаран­тією наступної вдалої кар'єри. Це можна сказати й про інші види американської вищої освіти.

США пропонують міжнародним студентам корисний і всебічний процес на­вчання у світі. Іноземні студенти, що обрали американську освіту, мають практично необмежений вибір.

Команда АмЕS допоможе Вам обрати навчальний заклад та надасть ряд послуг, які забезпечать успішне навчання в одному з найкращих вузів США.