Чехія

Чехія - країна контрастів. В ній є і слов’янська самобутність, середньовічна чопорність, і легка сучасність. Навіть самому вимогливому туристу буде на що подивитись. Сюди можна відправитись з сім’єю, щоб відпочити на природі чи активно провести час на якомусь гірськолижному курорті, можна поїхати з друзями і оглянути всі визначні місця, побувати в середньовічних замках і поринути в життя модної європейської столиці, можна поправити здоров’я на одному з лікувальних курортів.

Чехія вдало вписалась в стару капіталістичну Європу. Але в порівнянні з Європою тут все дешевше, а туристів зустрічають з особливою слов’янською привітливістю. З однієї сторони відчуваєш себе, як в гостях, і в той же час зовсім як вдома. Серце Чехії - місто Прага. Вона по праву входить в число самих красивих міст світу. Тут прекрасно поєднується строга готика і вишукане барокко, классицизм і ренессанс.

Інше надбання Чехії - ії чудові курорти. Чисте гірське повітря, цілющий клімат, прекрасні клініки, хороший сервіс, розваги - все, що необхідно для оздоровлення і повноцінного вцідпочинку тут є.