Зимові канікули для дітей (Нью-Йорк та Маямі, США)

Вік:

13-17 років

Дати заїзду:

30 грудня 2017 - 6 лютого 2018

Загальний опис:

Зимова програма відбувається в центрі Нью-Йорка в Midtown East, що знаходиться в декількох кроках від центрального залізничного вокзалу в тому числі Гранд Стейшн, Організацією Об'єднаних Націй, публічної бібліотеки Нью- Йорк, музею сучасного мистецтва, Рокфеллер-центру і району П'ятої авеню. У Маямі програма відбувається в центрі South Beach, неподалік знаменитого району Lincoln Road. Великі торгові центри, кафе, уроки танців, і, звичайно ж, всесвітньо відомий пляж в декількох кроках від школи. Заняття проходитимуть в школі Rennert South Beach на Лінкольн-роуд і студенти будуть розміщені в асоціації міжнародній хостелів Маямі-Біч, всього в 10-ти хвилинах ходьби від класів, де відбуватимуться заняття.

Розташування:

Нью-Йорк, як світова столиця культури може багато чого запропонувати. Театр, кіно, Центральний парк і Таймс-сквер - це лише деякі з визначних пам'яток, які очікують на Вас. Також насолоджуйтесь справжнім відпочинком та вивченням мови в Маямі. Пляжі світового класу, унікальні музеї, смачна їжа, відмінний шопінг  та серфінг.

Кількість занять на тиждень:

10 занять з англійської мови + 10 занять з факультативних предметів

Тривалість курсу:

2-6 тижнів

Програма:

Програма зимового табору Rennert в Нью -Йорку і Маямі проходить на базі американських коледжів (Brown Mackie College і Iona College). На території таборів є все необхідне для вдосконалення мови та комфортного відпочинку. У вільний час на вибір пропонуються такі види розваг: екскурсія «Статуя Свободи і острів Елліс», шоу на Бродвеї, музей сучасного мистецтва, відвідування Empire State Building, Бруклінський міст, музей природознавства, розважальна лабораторія SONY, метрополітен музей, похід на пляж, шопінг в Woodbury outlet барбекю, прогулянки в Central Park.

Проживання та харчування: 

Резиденція, де проживають студенти, знаходиться на території коледжу. Студенти проживають по 2 особи в кімнаті.