Курси англійської мови для дітей у Каліфорнії (США)

Гаряча пропозиція від AmES!

- 50% на послуги AmES по організації вступної кампанії до вузів США при реєстрації до 10 лютого 2018 року

Вік:

від 15 років

 

Дати заїздів:

13 грудня-2 січня; 20 грудня-9 січня; 27 грудня-16 січня; 3 січня-23 січня; 10 січня-30 січня; 17 січня-6 лютого.

 

Загальний опис:

Коледж пропонує комп'ютерну лабораторію з різними комп'ютерами і програмним забезпеченням. Лабораторія має 30 станцій для інтерактивного аудіо. Нещодавно відремонтована та збільшена бібліотека містить сто комп'ютерних станцій. Коледж також пропонує кафе з широким асортимент продуктів харчування. Кампус центр включає в себе студентський центр, студентський клуб та конференц-зали.

 

Розташування:

Коледж FLS International розташований на території кампуса Citrus College, Каліфорнія. Citrus College пропонує красивий кампус в підніжжі гір Сан-Габріель, розташований всього в 40 кілометрах на схід від Лос-Анджелеса, поруч з одним з найстаріших коледжів Каліфорнії.

Citrus College дає дозвіл студентам FLS College на використання їхнього басейну олімпійських розмірів. Коледж пропонує нещодавно відремонтовану комп'ютерну лабораторію поруч з бібліотекою, що робить використання Інтернету ще легшим та доступнішим.
Парки, поля для гольфу і гори забезпечують великий вибір відпочинку на відкритому повітрі.

 

Кількість занять на тиждень:

18 занять

 

Тривалість курсу:

3 тижні

 

Програма:

Загалом програма включає в себе 18 уроків англійської мови на тиждень, доступ до комп’ютерних класів та бібліотеки коледжу. Підручники та сертифікат про закінчення курсу. Трансфери від і до аеропорту Los Angeles International Airport (LAX). Різноманітні спортивні заходи та ігри, які проводяться щотижня у кампусі. А також екскурсії, такі як екскурсія в Голлівуд, Беверлі Хіллс, Пасадену, Діснейленд, бібліотеку Huntington, Лос Анжелес, Каліфорнійський Державний університет, шопінг в магазинах Victoria Gardens та пляж Хантінгтон.

 

Проживання та харчування:

Проживання в сім'ї по дві людини в кімнаті (сніданок і вечеря).