Курси німецької мови для дорослих (Берлін, Гамбург, Франкфурт, Мюнхен; Німеччина)

DID DEUTSCH Institut

Розташування:

       Філософія фірми відображається в її імені : DID означає deutsch in Deutschland (німецька в Німеччині) і є гаслом діяльності з моменту заснування фірми в 1970р. Вивчати німецьку в Німеччині означає не тільки вчити мову, але й знайомитися з культурою, повсякденним та трудовим життям, цікавими містами і мальовничими ландшафтами. Навчання може відбуватися у Берліні, Франкфурті, Гамбурзі та Мюнхені на Ваш розсуд.

Загальний опис:

       Основна відмінність інституту DID DEUTSCH Institute полягає в концентрації на істотному викладанні німецької мови. На відміну від багатьох інших мовних шкіл, інститут не розсіюється на декілька напрямків - всю енергію і увагу інститут приділяє Вам і Вашим бажанням освоїти німецьку мову і ознайомитися з країною та культурою. За 40 років інститут накопичив багатий досвід у цій галузі - Ви від цього тільки виграєте! DID DEUTSCH institut приймає щорічно більше 5000 студентів, має акредитацію Товариства німецької мови (GfdS), є членом EQUALS і по заслузі вважається одним з найбільших і найвідоміших мовних інститутів у Німеччині.

Вікова категорія: від 17-ти років

Кількість занять на тиждень: 20 занять

Програма:

      Стандартний курс ідеальний для всіх бажаючих після обіду активно знайомитися з містом, де проходить курс його околицями. Або для тих, хто хотів би самостійно повторити пройдене і повправлятися додатково. Часу для цього буде достатньо, адже стандартний курс завершується вже в обід. Заняття проходять щодня по буднях з 9:00 до 12:30 години. Після першої пари у Вас буде перерва з 10:30 до 11:00, в цей час до Ваших послуг кафетерій, інтернет або ж використовуєте цей час на спілкування з іншими учнями. Якщо школа переповнена, може вийти так, що заняття проводяться у дві зміни, не тільки з ранку, але і після обіду з 14:45 до 18:00 годин.

Проживання та харчування:

Студенти проживають в сім'ї, готелі або ж є можливість орендувати кімнату.  

Дати початку курсу: студенти з початковими знаннями німецької можуть починати навчання кожен понеділок.

Тривалість курсу: від 1-го тижня або ж на всі 48-м тижнів.