St Giles в США

St.Giles International — це міжнародна мовна школа зі всесвітньо відомою репутацією, заснована в 1955 році у Великобританії. Кожен рік в школі Сент Джайлз проходить навчання більше 10 000 студентів з 100 різних країн світу. На сьогодні школа володіє мовними центрами в самих престижних районах відомих міст Великобританії, США, Канади і Бразилії. Школа St.Giles акредитована British Council у Великобританії, AAIEP в США (Американська асоціація програм інтенсивної англійської), Languages Canada в Канаді — основними організаціями, які контролюють якість викладання англійської мови в цих країнах. Розташування Нью-Йорк Школа St.Giles в Нью-Йорку розташована в сучасній будівлв стилю арт-деко на П’ятій Авеню, напроти Емпайр Стейт Білдінг. Це — самий центр Манхетену, неподалік від основних визначних місць мегаполісу. Навчання в цьому центрі школи St.Giles приваблює любителів активного, насиченого життя великого міста. Під час проходження курсів, кожному студенту приділяється персональна увага і підтримка, а висококваліфікований викладацький склад допоможе почувати себе в міжнародному середовищі впевненим в своїх знаннях англійської. Сан-Франциско Центр навчання St.Giles в Сан-Франциско розташований в двох старовинних будівлях, які зараз функціонують як сучасні бізнес центри. Будівлі побудовані напроти один одної в центрі міста, на Маркет Стріт, де розташовано також багато відомих магазинів, ресторанів і кафе. Сан-Франциско — гостинний, яскравий, архітектурно насичений і культурно багате місто, з населенням біля 800 000 жителів. Це ідеальне місце навчання для тих, хто хоче проникнутись справжнім духом Каліфорнії і покращити свої знання англійської в дружньому, міжнародному середовищі. Програми Загальний курс англійської мови

● Вік: від 16 років і старше

● Тривалість уроку: 50 хвилин

● Тривалість курсу: від 2 до 20 тижнів

● Кількість осіб в групі: до 12

● Початок курсу: кожен понеділок

● Интенсивність і тип курсів:

○ Стандартний — 20-22 уроки в тиждень

○ Інтенсивний — 28 уроків в тиждень

○ Англійська + (комбінований курс: групові + індивідуальні уроки)

○ Англійська для початківців — 28 уроків в тиждень Курс загальної англійської в школі St.Giles допомагає оволодіти навичками і знаннями, які необхідні для ефективного використання англійської мови. Навчання проходить в невеликих класах з індивідуальним підходом і увагою до персональних особливостей кожного студента. Ціль курсу — навчити студентів грамотної мови, швидкої і коректної, розширити словарний запас, покращити навички сприйняття мови, письма і читання, закріпити знання по граматиці англійської мови, переглянути популярні граматичні структури, довести знання англійської до необхідного рівня для щоденного використання. В доповнення до стандартної програми загального курсу англійської студенти можуть обрати додаткові модулі, необхідні для кар’єрного росту чи здачі екзаменів (наприклад, модулі «англійська для бізнесу», «англійська для туризму», «IELTS» , «TOEFL», «Cambridge FCE» та інші).

Підготовка до міжнародних екзаменів Cambridge ESOL/IELTS/TOEFL

● Вік: від 18 років і старше

● Інтенсивність: 20 уроків в тиждень (стандартний курс) чи 28 уроків в тиждень (інтенсивний курс)

● Тривалість уроку: 50 хвилин

● Тривалість курсу: 8 — 12 тижнів (Cambridge ESOL); від 4 тижнів (IELTS/TOEFL)

● Початок курсу: березень, червень, вересень, січень (уточнюється по запиту)

● Вимоги для поступлення на програму: знання англійської на рівні вище середнього Курс розроблений для іноземних студентів, які хотіли б здати міжнародний екзамен і отримати кваліфікацію володіння англійською мовою, визнану академічними і комерційними організаціями всього світу. Структура курсу: навчання технікам і стратегіям здачі екзамену, підготовка по всім 4 напрямам сприйняття мови, читання, письмо, розмовна мова.

Спеціалізована англійська

● Вік: від 18 років і старше

● Інтенсивність: 20 уроків загальної англійської в тиждень + уроки по спеціальності (в залежності від напряму)

● Тривалість уроку: 50 хвилин

● Тривалість курсу: від 2 до 12 тижнів