Вивчення англійської мови для дорослих у школі Clubclass

Школа англійської мови Clubclass відкрила двері  для своїх перших студентів на Мальті в січні 1999 року. З моменту відкриття і до сьогодні більше 25 тисяч студентів із 50 закордонних країн відвідали курси англійської мови саме тут.

Обидва навчальних центра мають акредитацію провідних професійних організацій і асоціацій, таких як FELTOM (Федерація організацій по навчанню англійській мові на Мальті) на Мальті, British Council та English UK в Лондоні. Акредитації є еще одним доказом того, що в школі «Клабкласс» навчання організовано на найвищому рівні.

 

Розташування:

Сонячна Мальта розташована на трьох островах і відома світу як «перлина Середземномор'я». Цей куток раю з бескінечними пляжами, криштально-чистою морською водою, умиротвореною атмосферою ідеально підходить для відпочинку. Мальта вся просякнута історією, міста-фортеці і музеї є хранителями її унікальної багатовічної культури.

Ідеальне місце для поєднання відпустки з вивченням англійської – це Мальта. Школа розташована в Свії, неподалік від самого популярного і жвавого туристичного району Мальти, Сент-Джуліансу.

 

Особливості школи:

Школа має в розпорядженні все необхідне для ефективного засвоєння студентами нового матеріалу і набуття практичних навичок: просторі і світлі класи, оснащені кондиціонерами, безкоштовний WiFi-доступ в Інтернет, Інтернет-кафе, центр самопідготовки і бібліотека. Також на території комплексу до послуг студентів пропонується просторий відкритий басейн, тренажерний зал, невеликий закритий басейн, сауна, джакузі, кафетерій, ресторан і пральня самообслуговування. Нещодавно відкрито сучасний бізнес-центр, всі класи якого оснащені кондиціонерами, інтерактивними дошками і плазмовими панелями. Також бізнес-центр має в розпорядженні затишну загальну зону, де студенти можуть поспілкуватись один з одним чи розслабитись за чашкою ароматної кави під час перерви, а також скористатись безкоштовним WiFi доступом в Інтернет.

 

Мінімальний вік: 18 років.

 

Групи: максимум 12 студентів у класі.

 

Програми:

 • Загальний курс англійської мови націлений на розвиток мовних навичок студентів, яким англійська мова необхідна для успішної роботи, навчання чи подорожей. Даний курс зачіпає всі аспекти мови, в тому числі граматику, лексику, вимову, а також розвиток навичок читання, письма, аудіювання і мовної практики.

Курс загальної англійської має різну інтенсивність:

- Стандарт – 20 уроків в тиждень в групі (в середньому – 8 студентів, максимум – 12) чи міні-групі (в середньому – 4 студента, максимум – 6).

- Інтенсив – 30 уроків в тиждень в групі (в середньому – 8 студентів, максимум – 12) чи міні-групі (в середньому – 4 студента, максимум – 6).

- Повне занурення – 20 чи 30 уроків в тиждень в приймаючій сім’ї викладача.

 • Курси по підготовці до екзаменів націлені на покращення всіх основних мовних аспектів, а також на розвиток навичок, необхідних для здачі обраного екзамену. Наші досвідчені викладачі забезпечують повну і ретельну підготовку і охоплюють всі важливі складові екзамену, а також приділяють увагу практиці, співбесідам, і проводять пробні екзамени, які допомагають морально підготувати учнів до атмосфери справжнього тестування. Види курсів:

- Підготовка до Cambridge ESOL – 30 уроків в тиждень в групі (в середньому – 8 студентів, максимум – 12), мінімальна тривалість – 4 тижні.

- Підготовка до TOEFL – 30 уроків в тиждень в групі (в середньому – 8 студентів, максимум – 12), мінімальна тривалість – 2 тижні.

- Підготовка до IELTS – 30 уроків в тиждень в групі (в середньому – 8 студентів, максимум – 12), мінімальна тривалість – 2 тижні.

 • Ділова англійська - школа англійської мови Clubclass має великий досвід у розроблені курсів для керівників вищої ланки, менеджерів і різних спеціалістів, яким необхідно покращити знання англійської мови для побудови успішної професійної діяльності. Курси ділової англійської мови націлені на розвиток мовних навичок для застосування в діловій сфері, таких як ефективне спілкування по телефону, ведення ділової переписки, читання і підготовка звітів, участь в ділових переговорах і проведення зустрічей і презентацій, аналіз останніх бізнес-тенденцій, статистичних досліджень і розширення спеціалізованого словарного запасу. Наші курси ділової англійської мови є досить інтенсивними і проходять в маленьких групах, що дозволяє викладачам приділяти індивідуальну увагу кожному студенту і проводити заняття у відповідності з визначеними вимогами студентів. Обираючи курс ділової англійської в школе Clubclass, Ви досягнете відмінних результатів в мінімальні терміни.

 

Проживання:

Clubclass Malta пропонує на вибір студентів різні варіанти проживання на будь-який смк і кишеню. Всі запропоновані варіанти розміщення пройшли спеціальну перевірку і отримали ліцензію Мальтійського управління по туризму:

 • односпальні і двохспальні апартаменти, які розташовані в одній будівлі зі школою. Апартаменти включають спальню, ванну кімнату, кухню, в наявності є телевізор і телефон;
 • хостел розташований через дорогу від школи, в ньому є 15 номерів з окремими душовими кімнатами і загальною кухнею. В номерах є телевізор, телефон, холодильник. Номер в хостелі може бронюватись для проживання від одного до трьох студентів;
 • студентські будинки розташовані через дорогу від школи, в кожному будинку має 10 спалень, 5 загальних ванних кімнат, загальна кухня;
 • приймаючі  сім’ї, які розташовані в пішій доступності від школи пропонують проживання з трьохразовим харчуванням. Проживання в сім’ї може бути одно-, двох- і трьохмісним, також є можливість проживати в покращеній кімнаті з окремими умовами;
 • готель

 

Вартість навчання - від 160 євро в тиждень

 

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт;
 • трансфер з/до аеропорту;
 • Медичне страхування;
 • Доплата за сдачу екзаменів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE);
 • Проживання - від €140 в тиждень;
 • Екскурсії/розважальна програма;
 • Послуги нашої компанії (заповнення документів, реєстрація, запис на подачу, переклади).