Програма вивчення англійської мови від школи Berlitz Dublin (Дублін, Ірландія)

Berlitz Dublin

Місто: Дублін, Ірландія

Тривалість: від 2 тижнів

Дата початку: щопонеділка

Рівень володіння англійською: від початкового до високого.

Особливості: Berlitz Dublin – одна із шкіл сучасного освітнього центру Berlitz. Школи освітнього центру розташовані по всьому світу. Історичні корені зародження Berlitz відносятьсяще до далекого 1878 року, коли Максиміліан Берліц і заснував школу. Berlitz Dublin впершевідкрила свої двері міжнародним студентам в 1900 р. Школа розташована в самому серціДубліна в оточенні історичних пам’ятників архітектури і займає красиву старовиннутрьохповерхову будівлю. У студентів відкриваються приголомшливі можливості для вивченнябагатої культури гостинної Ірландії. Тільки в Дубліні тисячі пам’ятників архітектури, музеїв,галерей, старовинних замків і безліч інших визначних місць, місць для відпочинку і спорту.Школа пропонує великий вибір програм вивчення англійської мови і користується великоюпопулярністю серед міжнародних студентів завдяки сучасним методикам наввчання,результативністю програм навчання, кваліфікацією педагогів, оснащенністю навчальногоцентру. Головний девіз школи: досягнути самих ефективних результатів в максимально короткітерміни і забезпечити всебічну підтримку кожного студента, створити затишну, сімейнуатмосферу.

Інфраструктура: сучасні світлі аудиторії, комп’ютерна лабораторія, дослідницький центр,бібліотека, кафетерій, зона відпочинку зі зручними меблями і TV.

Вік: 16+

Група: до 10-12 осіб.

Інтенсивність: 15/20/25 уроків в тиждень.

Програми:

 • Загальна англійська. Курс націлений на розвиток основних навичок, необхідних дляповсякденного життя, навчання чи подорожей. Уроки зосереджені на граматиці,правильному читанні і вимові, розвитку розмовної мови, сприйнятті на слух.
 • Інтенсивна англійська. Курс включає 20/25 уроків в тиждень і пропонує різні напрями длявивчення:

➢ загальна англійська, розвиток комунікативних навичок;

➢ бізнес англійська: стандартний курс з елементами бізнес термінології і розвиток навичокв професійному контексті;

➢ загальна англійська + підготовка до здачі екзамену (спеціалізовані заняття) чи загальнаанглійська + академічна підготовка (вивчення предметів на англійській мові);

 • Бізнес-англійська. Програма націлена на розвиток здібностей вживати англійську мову вроботі і міжнародній бізнес-сфері. Завдяки цьому курсу студенти зможуть набагатовпевненіше спілкуватись зі своїми колегами і партнерами по бізнесу обговорювати різніділові теми, активно брати участь в переговорах, покращувати свої презентаційні навики.Мінімально необхідний рівень володіння мовою для участі в програмі — upper intermediate.Пропонується декілька напрямів: бізнес англійська, англійська для фінансів, англійська длямаркетингу, англійська для торгівлі та інвестицій.
 • Підготовка до Cambridge Exams. Курс націлений на удосконалення всіх необхіднихнавичок і технік для успішної здачі екзамену на місці. Інтенсивність навчання — 15/20/25уроків в тиждень, необхідний рівень підготовки до FCE — B2, CAE – C1, KET – A2, PET –B1, вік — 17 років.
 • Підготовка до IELTS. Цей академічний підготовчий курс допоможе студентам в розвиткувсіх 4х навичок, необхідних для успішної здачі екзамену. Інтенсивність — 15/20/25 уроків втиждень.

Також пропонуються ще такі спеціалізовані програми:

 • Курс академічної англійської
 • Англійська + Гольф/Теніс для студентів віком від 40 років
 • Сімейна програма вивчення англійської (батьки + діти)
 • Англійська для військових
 • Англійська для фахівців в нафто-гзовій галузіПроживання
 • Приймаюча сім’я - (1-місна комната), з харчуванням сніданок і вечеря. По вихідним –трьохразове харчування. Особиста ванна кімната пропонується за додаткову плату;
 • Резиденція (1-місна кімната), без харчування, одномісне розміщення (цілий рік);
 • Літні резиденції на кампусах університетів, без харчування, одномісне розміщення з особистою ванною.