Курси англійської мови для дорослих ILAC (Торонто, Ванкувер, Канада)

ILAC (International Language Academy of Canada) є провідною школою англійскої мови в Канаді. От вже більше 15 років ILAC надає першокласне навчання для студентів з різним рівнем знань з більш ніж 70 країн світу. Школа визнана і акредитована різними асоціаціями, а також має партнерські відносини з більш ніж 50 університетами і коледжами Канади. Навчання в ILAC проходить під керівництвом висококваліфікованих викладачів, які мають сертифікати TESOL. ILAC є першою і єдиною школою в світі, яка виграла престижну нагороду Lifetime Superstar Award, і 5 років підряд була удостоєна звання кращої мовної школи Північної Америки по версії видання Study Travel Magazine.

Розташування: Торонто, Ванкувер.

Вік: 18+

Дати початку курсу (2018): 

  • 16 або 30 липня
  • 13 або 27 серпня
  • 10 або 24 вересня (і т.д.)

ILAC пропонує загальні і спеціалізовані курси англійської мови в залежності від цілей студентів. В перший день проводиться тестування для визначення рівня володіння мови і зарахування в групу. Студентам пропонується 2 варіанта інтенсивності програм: інтенсивний курс (30 уроків в тиждень), суперінтенсивний курс (34 уроки в тиждень) і Power інтенсивний курс (38 уроків в тиждень). Під час посиленого курсу результат досягається на 30% швидше.

Програми включають декілька типів уроків:

  • основні уроки –  26 уроків в тиждень;
  • спеціалізовані уроки – 4 уроки в тиждень. Студенти обирають тематику факультативних уроків виходячи зі своїх потреб і цілей – вимова, граматика, письмо, читання, бізнес, TOEFL, IELTS та інше;
  • додаткові уроки для посиленого курсу – 4-8 уроків в тиждень. Студенти можуть обирати комунікативні уроки, які приділяють увагу розмовної мови, сприйняття на слух чи академічні уроки для покращення навичок читання, письмо, професійної англійської.