International Educational Camp with languages studies in Bulgaria

AmES Sea Adventure'19

Навчально-екскурсійна програма "AmES Camp Immersion Course"

Відпочинок і літні канікули в таборі AmES Sea Adventure'17 в Болгарії - це прекрасна можливість для Вас і Ваших дітей поєднати комфортний і незабутній відпочинок разом з вивченням мов з нашими кваліфікованими викладачами з США, Канади та України.

АмES Сamp вже 23 рік організовує кращий відпочинок для дітей та батьків в поєднанні з вивченням мов!

Місцезнаходження:

Дитячий літній табір «AmES Sea Adventure» відбуватиметься на території Курортного Комплексу в Святому Костянтинові - одному з найстаріших морських курортів Болгарії, який розташований в 8-ми км від морської столиці м Варна, на території розкішного парку. Курорт славиться своїм особливим мікрокліматом. Морський бриз прекрасно поєднується з лісовою прохолодою і ароматом вікових дерев. Курорт також відомий своїми мінеральними джерелами, бальнеологічними центрами і затишними піщаними бухтами.

У таборі в Болгарії діти не тільки оздоровляться, а й отримають інтенсивний курс вивчення мови і розвитку творчих здібностей. Захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи, танцювальні батли, тематичні дискотеки та екскурсії - все це в поєднанні з відпочинком на морі залишить найприємніші спогади про літо 2017!

Вік: від 7 років

Accomodation
Camp programm
Excursions
Prices
Reservetion online
Required documents