Мовний інтенсив для керівного складу установ та організацій у Польщі

Intensive Executive Language Training

The chance to advance your career

 

Усі погодяться, що не існує меж досконалості. Адже для кожного, хто воліє бути успішним, знання стають саме тією рушійною силою, яка відкриває двері до успіху. А як же відпочинок? Коли Ви втомлені, то про який успіх може іти мова?

Саме для Вас ми віднайшли ідеальне поєднання зимового відпочинку та навчання за новітніми європейськими технологіями. Навіщо гаяти час на приготування Нового Року – ми приготуємо незабутнє Свято саме для Вас! Навіщо вбивати дорогоцінні хвилини простим просиджуванням перед телевізором, якщо можна за цей час пройти інтенсивний та цікавий курс англійської мови. Навіщо вигадувати, як розважити дітей на канікулах в той час, як наші кваліфіковані інструктори підготували незабутню подорож у світ зимових розваг пліч-о-пліч з носіями мови у казкових польських горах. В той час, як Ви відвідуватимете інтенсив із загальної або бізнес-англійської, стратегій успіху та лідерських навиків, саме Ваша сім’я зможе відвідати майстер-класи, уроки та всі інші інтерактивні заняття в таборі, що також проводяться на англійській мові. Зорбінг та катання на лижах додасть до коктелю радості та посмішок краплинку екстріму. Лише з АmES Ви отримаєте відпочинок для усієї сім’ї з користю для кожного!

Найвигідніші умови саме для Вас! Поїздка в наш зимовий табір стане прекрасним урізноманітненням Вашого відпочинку та проведенням вільного часу з близькими!

Заїзди: 02.01.2017 - 10.01.2017

Готельний комплекс, де проводиться мовний інтенсив, та умови проживання можна переглянути тут: Willa Baja

Join us!