AmES Winter Camp'17 (Польща)

AmES Winter Camp'17 у Польщі

Давно мріяли поліпшити англійську мову, добре відпочити і собі, і дітям влаштувати захоплюючі, незабутні пригоди? Як шкода, що зимові канікули такі швидкоплинні...

У нас є унікальна пропозиція саме для Вас!

«Поєднати непоєднуване» - вивчення англійської мови для батьків і дітей, сімейний відпочинок і при цьому цілодобовий нагляд за Вашими дітьми, а значить у Вас буде час і виключно для себе!

AmES Winter Camp - відпочинок для думаючих батьків!

AmES Winter Camp пропонує Вам і Вашим дітям зануритися у світ пригод і неймовірно цікавих занять англійської мови разом з нами! У нашому таборі батьки та їхні діти вивчають англійську мову в колі друзів і однолітків, відпочивають. Вам будуть запропоновані захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи та танцювальні батли, тематичні дискотеки та бали, екскурсії та багато-багато іншого.

В програмі табору 4 щоденних уроки, які проходять у цікавій та невимушеній атмосфері  з використанням новітніх технологій і практик. Для батьків ми пропонуємо уроки у вигляді тренінгів загальної, ділової або спеціалізованої англійської мови. Ви будете забезпечені всіма необхідними матеріалами для навчання. Групи формуються з урахуванням рівня підготовки, а для дитячих груп і з урахуванням віку. З Вашими дітьми постійно будуть працювати не просто носії мови, а дипломовані фахівці з Великобританії, США, Канади та України, які мають міжнародні сертифікати і висококваліфіковані інструктори з досвідом роботи в англомовних країнах! Мова спілкування в AmES Winter Camp - виключно англійська!

Тут Ви можете знайти фото AmES Winter Camp попереднього року.

Приєднуйтесь до табору в соціальних мережах Facebookvk.com та instagram