Зимовий англомовний табір AmES в Карпатах (Україна)

AmES Winter Camp'17 у Карпатах (Україна)

Американська Англійська Школа (АмЕС) запрошує усіх бажаючих у віці від 7 до 17 років у наші чудові англомовні табори повні веселощів та корисних розваг!

Відпочинок у нашому таборі - це прекрасна можливість для Ваших дітей поєднати комфортний відпочинок разом з вивчення англійської мови. На юних активістів, крім інтерактивних та інтенсивних занять з англійської мови, чекають захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи, тематичні дискотеки та бали, відвідини аквапарку та різноманітні екскурсії.

Проживання організоване у готельно-відпочинковому комплексі “Едельвейс”.

Поряд з комплексом Едельвейс розташований найпопулярніший гірськолижний курорт Закарпаття - Красія. Велика кількість різноманітних трас, як по довжині, так і по складності, прекрасно підійдуть для лижників, будь-якого рівня. На території комплексу заливається каток, працює безкоштовний критий басейн, недорогі, теплі і дуже комфортні номери, прекрасна Новорічна програма

У програму табору включено 4 щоденні уроки, що проходять у невимушеній атмосфері, з використанням новітніх технологій, практик педагогіки та психології. Діти будуть забезпечені всіма необхідними матеріалами для навчання. Групи формуються з урахуванням віку та рівня підготовки. З Вашими дітьми постійно будуть працювати досвідчені педагоги та інструктори з США та України.

Тут Ви можете знайти фото AmES Winter Camp попереднього року.

Приєднуйтесь до табору в соціальних мережах Facebookvk.com та instagram