Увага! Акція!!! :)

Умови розіграшу:

1. Долучись до нашої спільноти на Facebook, >> перейшовши за посиланням >>

2. Постав лайк і публічно пошир цей пост на своїй сторінці.

3. Вигравай один із п'яти подарунків* від AmES.

4. Ім'я 5-ти переможців буде визначено 5 червня 2018 за допомогою сервісу Random.org та опубліковано на сторінці нашої спільноти у Facebook.

Є ще одна обов'язкова умова — сторінка учасника акції повинна бути відкритою, щоб ми могли перевірити виконання усіх умов розіграшу. 

Період проведення акції: з 17 квітня по 5 червня 2018 р.

*В залежності від призового місця, під подарунком мається на увазі:

1 місце:

Керівництво AmES повністю оплачує 1 тиждень навчання одного учасника в Кембриджі у груповій поїздці AmES. Проживання, харчування, трансфер, візові та кишенькові витрати  учасник оплачує самостійно. 

2 місце:

Керівництво AmES повністю оплачує вартість авіа квитка в обидва боки для одного учасника (до табору та з табору AmES) в Греції за умови бронювання і оплати участі в таборі.

3 місце:

Знижка 3000 UAH в AmES Camp в Україні для одного учасника.

4 місце:

Знижка 3000 UAH в AmES Camp в Болгарії для одного учасника.

5 місце:

Одна футболка AmES у подарунок.

Важливо!

Після проведення розіграшу, представник AmES зв’яжеться з переможцем розіграшу в мережі Facebook, після чого зателефонувавши за узгодженим з переможцем номером телефону, уточнить усю необхідну інформацію для  отримання призу. Якщо переможець протягом 3-х днів не вийде на зв’язок, AmES залишає за собою право самостійно приймати подальше рішення стосовно призу. У разі відмови від призу, компенсація вартості у грошовому еквіваленті не повертається.