Літній табір Outdoor Exploration Alphabet (Умбрія, Італія)

Дати: 28 червня - 25 липня 2020

Табір приймає дітей віком від 6 до 12 років, які полюбляють активний відпочинок на природі, спорт та мають бажання покращити свої знання з англійської мови.

Повне занурення в мову та культуру…

Літній табір повністю ведеться англійською мовою, і весь персонал представлений носіями мови. Заняття спортом, розважальні заходи та уроки в класі проводяться виключно на англійській мові.

І все це в стилі класичного американського літнього табору в самому серці Італії

Академічна програма

Всі учасники табору отримують 12 годин навчання на тиждень. Учасники на початку занять тестуються і розподіляються між класами відповідно до їхнього рівня володіння мовою.

Програма розроблена таким чином, щоб студенти насолоджувались навчанням, комунікували один з одним і позбавлялись мовного бар’єру. В кінці кожного тижня формується звіт для батьків щодо прогресу своєї дитини.

Спорт та заходи на свіжому повітрі

Кожного дня учасники табору стикатимуться з новими заходами на свіжому повітрі, які для більшості стануть абсолютно новим досвідом. Кожному виду спорту передує сеанс інструктажу, і, як тільки всі повністю проінструктовані і усвідомлюють необхідні заходи безпеки, діти можуть спробувати піднятись по вертикальній скельній стіні, рафтинг, їзду на гірському велосипеді або ж похід з ночівлею...

Також в позакласний час, діти відпочивають біля басейну, грають в пляжний волейбол чи футбол і просто спілкуються між собою і отримують незабутній досвід відпочинку в інтернаціональному середовищі та знаходять друзів на все життя!

Розташування

Літні кемпи Alphabet International Camps розташовані в центральній частині Італії в мальовничому регіоні Умбрія, орієнтовно 1,5 години їзди від Риму. Протягом року територія, на якій знаходиться літній табір  функціонує як ‘Agriturismo’, а саме як заміський маєток.

На літній період ці всі володіння надані виключно у користування Alphabet International Camps, а в придачу весь місцевий мед, домашні продукти, джеми і краса навколишніх місць!

Літній табір Outdoor Exploration розташований на Умбрійських пагорбах, оточених понад 600 га природного заповідника, вкритого лісами.  На території знаходяться нещодавно відремонтовані головний фермерський будинок, колишній мисливський будинок, який має 17 спалень з окремими санвузлами, простора обідня зона та вітальня з більярдним столом. Поруч з головним корпусом є окремий корпус з аудиторіями для навчання та простір для вечірніх розваг. Також на території є басейн, поле для пляжного волейболу, футбольний майданчик, а також велика озеленена територія для відпочинку.

Всі спальні є чарівні в кантрі стилі, декор заміського проживання з усіма сучасними зручностями.  Всі кімнати мають індивідуальні ванні кімнати, прибирання кожного дня. В кімнатах проживають від 2 до 4 дітей. Дівчата і хлопці проживають окремо.

Ціна

 • 1 тиждень: €1.200
 • 2 тижня: €2.350
 • 3 тижня: €3.500

До вартості включено:

 • Реєстраційний збір
 • Проживання
 • Прибирання кімнат кожного дня
 • Трьохразове харчування
 • Всі розважальні заходи
 • Використання спортивного спорядження
 • Навчальні матеріали

Оплачується додатково:

 • Авіапереліт
 • Страхування
 • Додаткові екскурсії
 • Кишенькові гроші
 • Трансфер аеропорт-школа-аеропорт
 • Послуги АмЕС 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Сніданок

Похід зі сніданком та повернення в табір

Сніданок

Заняття з англійської в класі/Навчання на свіжому повітрі

Фінальний тест

Екскурсії до Риму чи Флоренції

 

Час у басейні

Від’їзд для тих, в кого вже закінчилась програма

Командні види спорту

             Обід

Інструктаж

Спеціальна програма для тих, хто продовжує відпочинок в таборі

Скелелазіння

Сплав по річці/ Каное

Катання на гірському велосипеді/ Верхова їзда

Похід

Орієнтування на місцевості/ Похід в печеру

Повернення з екскурсії

Вечеря

Барбекю

Вечеря

Споглядання зірок

Караоке

Вечір кіно

Кемпінг

Вечір диско

Вечір відео розваг

Вступний вечір