Літній англомовний табір у Канаді (Торонто, Ванкувер, Канада)

Канікули для дітей (14-17 років)

Для реєстрації в табір прохання заповнити дану форму.

International Language Academy of Canada (ILAC)

ILAC — мовна школа, розташована в найбільших містах: Торонто і Ванкувері, де навчаються студенти більш ніж з п'ятдесяти країн світу.

ILAC пропонує широкий вибір канікулярних програм, які поєднують в собі уроки англійської мови спільно з культурно-розважальними заходами, включаючи різні екскурсії, розважальні шоу, музичні вистави, кінотеатри, парки, атракціони та відвідування спортивних центрів. Літні програми англійської мови проходять в сучасних аудиторіях будівель школи, зручно розташованих в центрі Торонто і Ванкувера.

Місце проведення програми: Торонто, Ванкувер

Школа ILAC в Торонто розташована в центрі міста поруч з двома лініями метро та університетом Торонто. У школі є 80 класів, оснащених для занять англійської мови.  Студенти можуть скористатися безкоштовним швидкісним інтернетом у кімнатах відпочинку та кафе для студентів. У школі налічується більш ніж 100 комп'ютерів.

Школа ILAC у Ванкувері також розміщена у  центрі міста поруч із картинними галереями, музеями, ресторанами.

Викладачі ІLAC пройшли акредитацію TESOL та мають багаторічний досвід роботи. На сьогоднішній день у школі налічується біля 600 студентів. У групі навчатиметься 10-12 осіб Позаурочні заходи та організовані екскурсії проводяться під суворим наглядом працівників школи та керівника групи.

Навчальний план: 20 або 25 занять англійської мови на тиждень.

Дати початку програми: з 18 червня по 20 серпня 2018 р.

Можливі екскурсії та заходи:

  • Торонто: екскурсія до  Наукового Центру Онтаріо, екскурсія до Країни Див Канади (Canada’s Wonderland),  поїздка до Алгонкінського парку (Algonquin Park), Канадський Сафарі парк, екскурсія у зоопарк Торонто, відвідання Картинної Галереї Онтаріо та Будинку Парламенту, поїздка на Ніагарський водоспад, автобусний тур по місту., екскурсія до Сі-Ен-Тауер, тощо
  • Ванкувер: екскурсійна подорож до м. Вістлер, похід на гору Граус (Grouse Mountai), парк розваг (Playland), Аквапарк Cultus Lake, Аквапарк Ванкувера,   Підвісний міст Капілано, екскурсія у Ванкувері, Science World тощо.

Для більш детальної інформації заповніть, будь ласка, форму подану нижче.