Літній табір для дітей та підлітків у Великобританії

Про місцепроведення: 

Школи Great Ballard та Slindon College, на території яких проводяться табори, розташовані у надзвичайно мальовничій та безпечній місцевості поблизу міст Борнмут та Портcмут у графстві Західний Сассекс на півдні Англії.

Вік: 8 - 17 років.

Програма табору:

  • Мінімум 18 занять англійської мови на тиждень
  • Тематичні заняття, метою яких є заохотити дітей та підлітків практикувати використання англійської  мови через майстер класи
  • Можливі варіанти майстер-класів (деякі майстер класи оплачуються додатково): теніс, футбол, гімнастика, кіноакадемія, здоров'я та фітнес, танці та ін.

Активне дозвілля: після занять учні займаються спортом, для них організовують різноманітні вікторини, турніри, вечірки, дискотеки, шоу, кіновечори

  • Екскурсії. У програму табору включено одну повноденну екскурсію на тиждень до Лондона, Оксфорда, Кембриджа, Брайтона чи Портсмута. Протягом тижня можливі також короткі екскурсії до місць зацікавлення в околиці.

Проживання та харчування

Діти та підлітки живуть у студентській резиденції, що розміщена на території школи у дво-шестимісних кімнатах. Школа забезпечує триразове харчування та перекуси під час перерв. 

Дати заїздів

Тривалість

Вартість

8-22 липня 2018 року

2 тижні

Від £2660

22 липня - 5 серпня 2018 року

 

2 тижні

Від £2450

8-29 липня 2018 року

 

3 тижні

Від £3780

8 липня - 5 серпня 2018 року

4 тижні

Від £5110