Список необхідних документів

Перелік документів для перетину кордону

 • Закордонний паспорт дитини та копії всіх заповнених сторінок
 • Копії всіх сторінок закордонних паспортів обох батьків
 • Копії всіх сторінок внутрішніх паспортів обох батьків
 • Свідоцтво про народження дитини копія та оригінал
 • Оригінал -2 шт. нотаріального доручення батьків для виїзду дитини за кордон
 • Копії сторінок закордонного паспорта керівника групи
 • Страхівка
 • Довідка з банку одного з батьків про рух коштів за 3 міс. з зазначенням балансу
 • Довідка про стан рахунку одного з батьків з фінансовим підтвердженням чи картковий рахунок з коштами на ньому 9 з розрахунку-50 євро на день перебування у Греції)
 • Квитки на літак
 • Запрошення

COVID-19 ГРЕЦІЯ

 

З 14 травня ц.р. дозволений в’їзд громадянам України.

Вимоги для в’їзду на територію Греції громадянам України з туристичною метою:

 заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону (https://travel.gov.gr);

надання сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду або

негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);

 або

– довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

 Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років.

 При прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

 В’їзд громадян можливий через:

міжнародні аеропорти Греції;

морські порти Патри, Ігуменіца, Керкіра;

сухопутні прикордонні пункти пропуску Промахонас та Орменіо (цілодобово); Евзоні (з 7:00 до 23:00).

Останнє оновлення 14.05.2021

Документи необхідні для виготовлення візи у Грецію (для осіб, яких це стосується, наприклад, якщо у Вас небіометричний паспорт)

Власникам паспортів Європейського Союзу для поїздки в Грецію віза не потрібна. Їх паспорти повинні бути дійсними на весь період перебування в Греції дійсними на весь період перебування в Греції.


Греція ратифікувала Шенгенську Угоду щодо питань візового режиму. Шенгенська Угода з 01.01.2008 року є чинною в наступних країнах Європейського Союзу:


Австрія, Бельгія, Франція, Німеччина, Данія, Греція, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Угорщина, Португалія, Польща, Словаччина, Словенія, Швеція, Чехія, Фінляндія, а також у асоційованих з ЄС Ісландії та Норвегії.


Не потрібна в’їзна віза, за умови перебування в Греції до дев’яноста (90) днів у період ста вісімдесяти (180) днів, власникам загальногромадянських паспортів наступних країн:
Ватикан, Сан-Марино, Андорра, Аргентина, Австралія, Венесуела, Бразилія, Гватемала, Сальвадор, США, Японія, Ізраїль, Канада, Коста-Ріка, Хорватія, Малайзія, Мексика, Монако, Бруней, Нова Зеландія, Нікарагуа, Південна Корея, Гондурас, Уругвай, Панама, Парагвай, Сінгапур, Чилі.


Загальні передумови для оформлення віз:


Неповнолітні особи (до 18 років) не можуть подавати заяву про надання візи. Необхідна особиста присутність обох батьків (чи одного з батьків, якщо він має повну опіку над дитиною) в Консульській Установі.

Паспорт подавача має бути дійсним щонайменше три місяці після дати закінчення чинності візи.

Для отримання візи необхідно, щоб у паспорті було принаймні дві чисті сторінки для наклеювання віньєтки та марок.

Порада! Не варто купувати авіа чи інші квитки до отримання візи.

Для отримання в’їзної візи подорожуючим з метою туризму або відвідин друзів чи знайомих у Греції, зацікавлена особа має особисто, заздалегідь домовившись по телефону, подати до Консульської Установи такі документи:
1. Анкету (бланк безкоштовно надається Консульською Установою)


2.Дві (2) недавні кольорові фотографії розміром 3х4 см (див. інструкції щодо фотографій у форматі PDF)

3.Оригінал недавнього офіційного листа від роботодавця із зазначеним розміром платні


4.Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для переїзду та перебування в Греції, а саме: оригінал довідки з банку про наявність рахунку в гривнях, доларах США чи євро на ім’я подавача. За відсутності банківського рахунку приймаються дорожні чеки (travel cheques)

5.Підтвердження бронювання туристичним агентством готелю в Греції.
Якщо подавача запрошує громадянин Греції, замість бронювання готелю вимагаються 1) підтвердження фінансової спроможності громадянина Греції забезпечити запрошеного й 2) відповідальна заява першого, завірена грецькою поліцією, в якій мають бути повністю вказані дані запрошеного громадянина України, а саме: ім’я, прізвище, дата народження, стать, громадянство, номер закордонного паспорта, час і мета подорожі, кількість в’їздів, термін перебування, а також супроводжуючі особи, якщо такі будуть
6.Страховий поліс, чинний для Греції, який покриє витрати, пов’язані з поверненняv на батьківщину в разі нещасного випадку, серйозної хвороби тощо

7.Тридцять п’ять (35) євро.

Увага!
Окрім зазначених документів необхідно подати:
1) Ксерокопію паспорта громадянина України (1,2,3 сторінки та сторінок, на яких є будь-які записи та печатки).
2) Ксерокопію діючого паспорта громадянина України для виїзду за кордон (сторінки з особистими даними та сторінок, на яких є візи або будь-які записи та печатки).
Якщо є другий діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон - необхідно подати ксерокопію сторінки з особистими даними та сторінок, на яких є візи або будь-які записи та печатки.
3) У випадку якщо є паспорт громадянина України для виїзду за кордон термін дії якого закінчився – необхідно подати ксерокопію сторінки з особистими даними та сторінок, на яких є візи або будь-які записи та печатки.
У випадку якщо в паспорті громадянина України для виїзду за кордон немає жодної візи – необхідно подати ксерокопію сторінки з особистими даними.
Не потрібно подавати ксерокопії сторінок, на яких немає особистих даних, віз або будь-яких записів та печаток.