Відгуки

Катерина Олішевко:

...Найсмачніші булочки, борщ та олів'є; приємна, тепла та рідна атмосфера; найкращі інструктори та супер-розумні тічери. А ще-ее той таємний спіріт АмЕСу, який знає всі секрети і-і-і, просто найталановитіші, найчемніші, найнайнайлучіші кіддос - ось за що я люблю той табір. Дякую Амес, за прекрасних людей та за чудове літо, сповнене радості, посмішок та незабутніх моментів! Люблю AmES Camp!

Влад Маліновський:

Самий найкращий табір!!!

Богдан Середюк:

Summer 2018 was my third time with this wonderful team. Splendid staff management, kind attitude, and overall support haven't changed since I first put my foot over the threshold of the AmES office. Not only have I fulfilled my professional aspirations, but I also made many friends among my co-instructors and fellow-teachers. We had an amazing time working and having fun together as a team. Is there more a man should want?  Keep it up, AmES!

Юлічка Брошко:

Вже 5-тий рік відвідую чудовий табір "Ames camp!" Кожного з нас чекають крутецькі інструктори та тічери. Амес - це другий дім, де можна познайомитися з людьми із різних куточків України. Почуваєш себе неначе вдома, після Амесу ще місяць ми сумуємо за нашими конкурсами, уроками, подорожами, із нетерпінням чекаємо наступного року, щоб поринути у цю атмосферу. Раджу всіх відвідати цей табір. Люблю амес!

Даша Лупійчук

Halya Datsyuk:

Studying English, entertaining, enjoying summer at our first camp. 

Thank you, AMES Team, it was great!!!

From @t34_official: 
"Best part of my life in @ames_camp"

From: @julia_zhgl 
#AmEScamp 
Як можна не любити таких крутих людей? -Забути їх? - Це не реально

Мар'яна Жигайло:

Дякую таким позитивним, веселим, креативним інструкторам. Ви подарували дітям незабутні враження та емоції. Ці щасливі відчуття назавжди залишаться в пам'яті та серцях.

 

пасувало б звісно писати на англійській,але зараз обмаль часу) проте я не обмежусь лише "ітс бест оф зе бест"...

для тих хто був в кемпі не стане новиною те,що я зараз тут напишу,адже всі учасники таборів знають,який АмЕС кепм цікавий та захоплюючий.

якщо ви ще вагаєтесь - їхати в табір чи не їхати і читаєте це повідомлення, то відповідь однозначна - їдьте обов*язково!

Чуйні інструктори,вчителі,які прагнуть навчити по-максимуму,приємний директор,однолітки - для дітей створені всі умови.Табір добре вчить,як працювати в команді,загартовує командний дух,дає можливість 24 години на добу спілкуватись з однолітками,а при бажанні ще й з носіями мови.Тут завше заводяться цікаві знайомства!)

Цікавопроведений протягом екскурсій час та веселощі на конкурсах та квестах вдало поєднуються з уроками,які між іншим,також далеко не нудні. під час кемпу I real improved my English and spent realy interesting time)

хоча був у таборі лише два рази,надіюсь цьогорічний не буде для мене останнім. АмЕС кемп на завше ввійде приємним спогадом у моє літо 2010 та 2011.

отже,якщо не хочете гаяти час літом і просиджувати штани вдома - гайда в АмЕС кемп наступного року! 

якщо хтось горить бажанням,то : годі думати-час діяти !)

щастя ,здоровля),всім тим,хто працював і працює над таборами і дає таку прекрасну можливість відпочити дітям!

Chornopyskyi Roman

I was at this camp 3 times,and after all these years in the camp, I had only good experiences ... this is one of the best camps that I know...Glory,Glory to the AmES!!!!!

Polina Saxonova

AmES Camp...

As much flashbacks! Trust, it is the best camp in the world! I all would give only to return there! Sea of emotions, senses, love, experiencing, new acquaint! Many thanks to the instructors and teachers for such good and friendly atmosphere! Two weeks flew as a few days... But it was perfectly! At first I thought that lessons which must were be in a camp - it worse all. But as soon as began to visit them understood that Ames without them already not that camp. Lessons harmoniously complement each other and whole curriculum of day. I never in the life will forget Lili : "Good morning! Wake up girls!", whether Severyn with his famous whistle. Olenka with Jura, Anzhelа with Inna, Taras with Roma and Nastia. It will always be remember that joke with a cow which a train moved)) In the end Bohdan Gricaka)) I hope for such short time had time to become for AmES by the particle of their friendly familie.

Separate thank you Lili, Jura, Olenka,Taras, Severyn and Anzhela, for that you are, and for that always supported me. 

With love Yana.

Життя дуже швидкоплинне... ще не видумали якоїсь штукенції, яка б уповільнювала хід часу, або його зупиняла. Це неможливо. Ми дорослішаємо, старіємо і вмираємо. Ми думаємо про всі глобальні проблеми, задумуємось над власними проблемами, нервуємось, втягуємось в проблеми великого міста, і різні сучасні проблеми і таке інше... 

Але. Але я знаю світ, де не існує цих проблем. Світ, де все ідеальне - починаючи з проживання, закінчуючи колективом. Тут життя тече повільно, і Ви встигаєте брати від нього все. Цей світ, де все зроблено для вас, де Ви не тільки по-справжньому відпочиваєте, а ще й розвиваєтесь, приймаючи участь в уроках англійської мови на відкритому повітрі, приймаючи участь в конкурсах і розвагах, у різних спортивних змаганнях. Все це відбувається у горах, рідних Українських Карпатах, де прекрасні краєвиди і чисте повітря. Так, я говорю про AmES Camp. 

Цей світ, у якому Ви почуваєте себе комфортно, відпочиваючи і розвиваючись одночасно. А чого тільки варте спілкування з людьми, уроки з прекрасними і розумними вчителями не тільки з України, а і з Англомовних країн, перегляд фільмів англійською, конкурси і спортивні змагання, екскурсії і походи. Це не просто звичайний табір, якого ми привикли бачити - це AmES Camp. 

Цей світ, де світить сонце, поруч тече річка, і височіють прекрасні гори. І не потрібно їхати далеко на узбережжя моря, або в іншу країну - краса і відпочинок в горах - це класно і корисно! 

Не потрібно багато слів, щоб висловити свою подяку Артуру і Оленці Поліщук за їхню титанічну роботу, за прекрасно виконану роботу інструкторів (Маркіяна,Степана, Маші, Марти, Назара, Олега"Шизі", Ані, Юри), і інших людей які чемно терпіли вибрики учасників табору, і знову дали нам можливість стати частиною АМЕС Світу!

АМЕС - це величезна частина мого життя. Я ніколи не пошкодую, що став частиною АМЕСу. У цей світ будуть приєднуватись все нові люди. І я завжди буду з ним. І я кажу це кожному, хто прочитає це - AmES Camp - це місце, це світ, який бажано відвідати. 

З любов'ю до всього AmESу. 

Лев Іванчук

Я вже п’ятий рік тут, але кожного року відчуваю все сильніше: тут – величезна частина мене самої.

Знайомлячись з усіма вами, я наче отримую маленькі часточки душі, відкриваються все нові в мені, а коли приходить час ні, не прощатись, а казати «До побачення», я начебто втрачаю маленькі пелюсточки великої квітки, яка називається душею.

Я просто хочу, щоб ви знали!!! З ким більше, з ким менше я спілкувалася, я всіх вас дуже люблю і ціную. Я щиро вам вдячна за всі теплі слова, підбадьорення, терпіння (бо інколи я не дуже пухнаста), за те, що навчаєте мене новому, за те, що піклуєтеся, за те, що вірите в мене. Пробачте за все, чого не зробила для вас, за те, що не всім встигла сказати особисто як я вас люблю!!! Просто не вистачає слів і місця, щоб висловити все, що я відчуваю! Особливо до вас, мої любі інструктори і вчителі.

Пробачте мене за мою дитячість, але я дуже-дуже-дуже вас люблю.

Щиро ваша

Ліля Мацук

P.S.: Thinking of you all the year!!!

Я хочу подякувати усім вчителям, усім інструкторам, усім, усім за хороше ставлення до усіх нас! Не журіться, що ми роз'їжджаємося! Ми зустрінемося знову - це точно!

Дякую AmES, що ти є!AmES the Best!!!!!!!!!

Marta Vitsiyevska (Віцик)

Привітик усім людям, які терпіли мене протягом цих двох тижнів! =)

Це було дійсно круто! Про AmES у мене залишилися лише найкращі спогади. Тепер не уявляю, як буду прокидатися зранку без криків у рупор: «Залишилась одна хвилина, натисніть на педалі!», без ранішніх шукань бандани, без гімну AmESу, без наших sloganів, які ми нарешті вивчили за останні дні. =)На eventах у нас був дійсно командний дух, ми старалися досягти якнайкращих результатів, хоча неможливо завжди бути winnerами, тому приходилось бути і looserами.

Дякую всім, хто допоміг створити атмосферу свята у цьому таборі, дякую всім інструкторам, Діма, Вася: ви примушували нас завжди посміхатися, Оксанка: наш місцевий папараці, Льоша: наш «Шварцнегер», Тоня: наша сонячна дівчинка, Настя допомагала нам організуватися, ну і Вова – це взагалі «мего» людина, якій бажаю завжди плакати тільки від щастя, а падати в обійми коханої людини! І дякую вчителькам, які терпіли нас на уроках. У мене були найкращі сусіди у світі: Руда Бестія: рада, що ти вислуховувала мої монологи і «лахала» з віника =) , Люба: ну з ким мені ще співати «Right Round»? Катя:  ти вміла підкріпити нас =). Настя, Віка, Ліля – суперові сестрички! Квартет «Лопата» - ваш репертуар the best! =). Другий поверх: з вами було весело переговорюватись через ґрати наших балконів =)

І взагалі, ви всі, хто тут відпочиває, самі рульні!

Не кажу вам «Па-па», а кажу «До побачення»! Не плачте, що це минуло, а посміхніться, бо це було! І знаєте, усміхніться AmESу, і він усміхнеться Вам!

КЛУБНІЧКА.

AmES!!!

Дякую тобі за все! Я знайшла багато друзів, пережила безліч радісних моментів! Ти - the best!

Царик Юлія

Дорогий AmESе!!!

Ти дав нам стільки кльових вражень! Хтось знайшов свою половинку, хтось друга, але саме головне, що ці два тижні ми не забудемо ніколи :-)

Ми ніколи не забудемо "смачну" манку, яку ВСІ ЇЛИ, крики зранку "Підйом", та безсонні ночі в веселій компанії!!! Так хочеться залишитися в AmESі ще на довше, але не сумуйте:

"BE HAPPY"

Завжди ваші,

дівчатка з 406-ї кімнати

Дорогий Артуре Васильовичу

Дякуємо за чудово проведений час в AmESі! Цей табір -- це просто супер! Ми обов'язково приїдемо ще не один раз!

Від кімнати 401!

Я хочу подякувати усім вчителям, усім інструкторам, усім, усім за хороше ставлення до

нас! Дякую AmES, що ти є! Ми зустрінемось – це точно!

Марта Віцієвська

Дорогий АмЕСе!

Ти дав нам стільки нових вражень! Кожен знайшов собі друга і найголовніше, що цих 2 тижнів ми не забудемо ніколи) Ми ніколи не забудемо «смачну манку», ранішній підйом, цікаві змагання в дружній команді. Так хочеться залишитись в АмЕСі ще довше, але не сумуйте – “BE HAPPY”

Це було дійсно круто!

Про АмЕС в мене залишились лише найкращі спогади. Тепер не уявляю, як прокидатимусь зранку без інструкторського «підйому», без гімну АмЕСу і без наших командних слоганів)

На змаганнях в нас був дійсно командний дух, ми старались досягти якнайкращих результатів, хоча не завжди можливо бути переможцем.

Дякую всім, хто допоміг створити атмосферу свята у цьому таборі – інструкторам та

вчителям. Не скажу Вам «Па-па», а скажу «До побачення!». Не плачте, що це минуло, а

усміхніться, що це було! І знаєте, посміхніться АмЕСу і він посміхнеться ВАМ!!!

The AmES is a famous place to enjoy!!!

Svyatoslav Savchuk

Мені подобаються веселі інструктори, а ще вони КЛАСНІ)))

Маряна Панас

I like AmES!!!

Svyatoslav Kots

I am second time in AmEs camp and it stays the most beautiful camp in the world.

Each time I come back home I say the same phrase: “Best people, best emotions, the best camp in the world!!!”

Sophie Zharinova

This camp is very interesting, I like it very much and am happy that I visited it.

Bohdana

AmES is the best camp I have ever been to.

That’s not just empty words. It is a place which you don’t want to leave thanks to instructors, teachers, Americans, volunteers and other. I love AmES!!!

Nastya(14)

You know, when I just came to camp I wanted to go back home, but now I remember how hard it was to say “Good bye” in the end. I met really cool people and we became friends. Everything here was a good experience to me. Thank you))

Yaryna Klos

Glory, glory to the AmES!!!

Saksonova Polina

I was here last year, I am here this year and I also will be here next year!!

Yulia Yatsenko

AmES became a little world for me!

Nazar Mykhaylevych