Програма табору

Творча діяльністьСпортивні ігриПодії
ТанціФутболТематичні дні
Виготовлення костюмівВолейболКвести
МалюванняБаскетболДискотеки
ФотографіяБадмінтонПерегляди фільмів англійською
ОрігаміБейсболКонкурси,ігри,вікторини
ГратографіяФрізбіТеатральні постановки
Ліплення з глиниНастільний тенісШоу талантів

Пропонуємо Вам ознайомитися з програмою табору:

Кожного року перед початком табору команда Американської Англійської Школи ретельно готує програму.

Щороку табір має свою основну ідею та концепіцію, яка є основою програми табору. Кожен день у нашому таборі стане для вашої дитини неповторним, оскільки перед таборами ми ретельно готуємо програму на кожен день табору, а саме: конкурси, ігри, екскурсії, майстер-класи, а головне - що все це проводиться англійською мовою!

Новинка - Пакети English PLUS.

Далі спробуємо детальніше описати,що очікує в таборі на вашу дитину:

  • Щоденні заняття англійської

(4 заняття в день тривлістю 1 академічна година кожне) за ретельно відібраними підручниками з Великобританії (університети Оксфорда, Кембриджа, МакМілан Паблішерз, Ікспрес Паблішерз) та інших англомовних країн. Також готуються проекти на бажані теми. Інтенсивність занять - 40 занять за заїзд.

  • Змагання, ігри, вогнища, обговорення — англійською!
  • Спортивні заходи.

У нас дитина матиме змогу грати на свіжому повітрі у футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, фрізбі та інші види спорту на свіжому повітрі, також у таборі обов'язково є день присвячений спорту

  • Конкурси

Талановита команда інструкторів перед початком таборів складає програму конкурсів на кожен день. Всі конкурси є частиною основної концепції табору та проводяться англійською мовою!Кожен конкурс є ретельно продуманий і по-своєму неповторний. Ми організовуємо для дітей квести, театральні дні та ін.Метою конкурсів є дати дитині можливість проявити себе в команді та розвинути свої таланти.

  • Дискотеки

Щовечора у нас проводяться дискотеки

  • Майстер-класи

Майстер-класи-це так-звані гуртки по зацікавленню. Кожен інструктор є відповідальний за свій майстер-клас і готує його програму перед початком табору. Щовечора ваша дитина матиме змогу обирати чим їй зайнятись та який гурток відвідати відповідно до її зацікавлень і вподобань. У таборі 2015-го року діти вчилися грі на гітарі, займалися психологією, вивчали історію стародавнього світу, готували коктейлі, розв'язували задачі на логіку, займалися відеомонтажем, танцями, настільним тенісом, малюванням,ліпленням з глини.

  • Перегляд фільмів та мультфільмів англійською мовою.

Кожного вечора ваша дитина матиме змогу переглядати улюблені фільми та мультфільми англійською мовою.

Протягом заїзду ми організовуємо екскурсії по найцікавіших містах та місцинах Закарпаття

  • Екскурсії за кордон (за бажанням, оплачується додатково)