Додаткові пакети "English PLUS"

New: English + Креативне та критичне мислення

У нашому житті ми всі закликані критично мислити на особистому, академічному або професійному рівні, тому чим раніше діти вивчають мистецтво критичного мислення, тим краще вони будуть обладнані для управління складними проблемами життя.

Курс критичного мислення охоплює тренінги для розвитку таких навичок, як шляхи вирішення проблем, вміння аналізувати, креативно мислити та оцінювати.

New: English + Літній курс вивчення академічних дисциплін STEM

Це навчальний план на основі ідеї навчання студентів у чотирьох дисциплінах - науці, техніці, інженерії та математиці.

Кожен день ваша дитина буде мати іншу тему, спеціально розроблену для того, щоб допомогти їм дізнатися про чудеса науки, техніки, техніки та математики у цікавих та цікавих форматах.

New: English + Академія моди та дизайну

Основні напрямки курсу:

  • Відомі митці та напрямки сучасного мистецтва
  • Майстерклас фотографії
  • Історія появи та успіху відомих дизайнерів
  • Як створити власний неповторний стиль?
  • Мистецтво і реклама- AmES Fashion Show

New: English + Sport

Ви впевнені, що літо – це найкраща пора для відпочинку на свіжому повітрі та занятті спортом? Ваша дитина надзвичайно активна та не може всидіти на місці а ні хвилини? Тоді, AmES Sport Summer Camp допоможе спрямувати цю енергію у правильне русло та отримати найкращі результати й найприємніші спогади від літнього відпочинку.

Програма табору передбачає поєднання інтерактивного вивчення англійської  мови з різноманітними спортивними заходами. Дізнайся цікавинки з історії спорту та біографії видатних спортсменів. А також основи здорового харчування спортсменів, практичні заняття та тренінги.

Участь у програмі AmES Sport Summer Camp допоможе удосконалити знання англійської мови, та розкрити спортивні таланти Вашої дитини. Крім того, насичена програма табору заснована на командній роботі, безсумнівно пробудить лідерські якості та подарує хороших друзів й незабутні спогади кожному учаснику.

New: English + Dance and Vocal Academy

  • Майстеркласи сучасної хореографії
  • Постановка власних танцювальних номерів
  • Сучасні стилі танцю та музики
  • Основи написання музичних творів 
  • Практичні заняття та тренінги

English + Languages

Ваша донька проявляє зацікавленість у вичені іноземних мов та захоплюється культурою інших країн? Або ж Ваш син навчається у школі з поглибленим вивченням декількох іноземних мов і Ви прагнете удосконалити його навички та пробудити інтерес до навчання?

Тоді наша нова пропозиція AmES Language Summer Camp – саме для Вас та Ваших дітей!

Окрім традиційних занять англійською мовою та участі у надзвичайо насиченій  й позитивній програмі нашого табору AmES Camp, Ваша дитина також отримає додаткові заняття з обраної іноземної мови (Німецька/Польська миви) за цікавою та активною методикою викладання з залученням різноманітних засобів візуалізації та новітніх технологій, що забезпечить продуктивний й приємний процес навчання!

AmES Language Summer Camp зможе переконати Вас, що талановиті викладачі у поєднанні з інтерактивними заняттями на фоні захоплюючої Карпатської природи зроблять вивчення будь-якої іноземної мови легким: Studying Languages is Easy))

English + Театральне мистецтво

Якщо Ваша дитина змалечку уявляла себе кінозіркою і без її виступу чи вірша не обходилося жодне сімейне свято; або якщо Ви досить нещодавно відкрили у своїй дитині талант співака, танцюриста чи художника; або  ж якщо тільки починаєте мріяти про це, хочемо запропонувати Вам -  AmES Drama Art Summer Camp!

Це - унікальний проект спрямований на розвиток усіх творчих здібностей учасників! Для Ваших дітей проводитимуться яскраві заняття з виконання пісень, постановки вистав, розвитку ораторського мистецтва та вдосконалення художніх талантів. Усе це буде відбуватися на свіжому повітрі за невимушеної атмосфери, що допоможе не тільки отримати задоволення від нових умінь, а й налагодити спілкування з однолітками.

Проведення творчих клубів буде гармонічно поєднуватися з заняттями з англійської мови та веселими командними змаганнями, конкурсами й квестами, без яких наш табір уявити просто неможливо.

AmES Drama Art Summer Camp – це незабутній відпочинок, що стане гарною окрасою літніх канікул й допоможе не тільки поглибити знання англійської, а й розкрити яскраві таланти Вашої дитини.