Навчання у родині викладача

Home Language International (HLI)

Загальний опис:

На сьогоднішній день Home Language International є найбільшим у світі освітнім провайдером, який організовує курси вивчення іноземної мови з проживанням в сім'ї викладача. Компанія HLI відрізняється високою якістю організації курсів і максимальною увагою до потреб клієнта.

HLI співпрацює тільки з кваліфікованими викладачами, у яких за плечима багаторічний досвід роботи. Всі вчителі компанії (а їх понад 2000 осіб) володіють необхідними сертифікатами, що дають право викладати мову іноземцям, та / або мають вчені ступені з педагогічних наук.

Програма:

Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають упевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу. Адже на час курсу ви стаєте повноправним членом сім'ї викладача і постійно з ним спілкуєтеся. Вивчення мови триває протягом усього дня: за столом, під час екскурсій і на відпочинку. Крім того, є можливість займатися додати до навчального процесу різноманітні програми. Можливі напрямки: спорт, культура, екскурсійна, кулінарія, шопінг, парки розваг (для дітей), флористика, танці / музика, малювання співи/живопис/ декоративні мистецтва, чаювання. За спеціальним запитом можлива адаптація програми під інші хобі: ароматерапія, співи, кіно, йога, дегустація вин, фотографія, полювання, рибалка та ін. Також є можливість поєднати святкування Різдва та Нового Року з навчальною програмою.

Проживання та харчування:

Студенти проживають в сім'ї викладача в окремій комфортабельній кімнаті. За додаткову плату можна забронювати кімнату з окремою ванною, кімнату класу «люкс» або проживання в п'ятизірковому готелі.

При розміщенні двох студентів в одній кімнаті (програма «2: 1») вони повинні приїхати разом в один і той же день. Харчування - повний пансіон (сніданок, обід і вечеря). Проживання та харчування включено в загальну вартість курсу.

Дати початку курсу:

  • Курси англійської в сім'ї викладача організовуються протягом усього року.
  • Початок та завершення курсу відбувається по неділях.

Тривалість курсу: від 1 тижня. Також доступні 2-4х денні креш-курси.

В ціну включено:

  • кількість занять та проживання згідно обраної програми
  • 3-х разове харчування в будинку викладача
  • участь у всіх сімейних заходах
  • Необхідні навчальні матеріали
  • Тест з англійської до і після навчання

 

Міста та регіони, у яких проводиться програма: Чикаго, Маямі, Денвер, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Орландо, Форт-Лодердейл, Сан-Дієго, Гавайї, Нова Англія (Бостон, Кейп-Код, Нью-Хемпшир, Мейн та ін.) 

Ціни по США

Price band

10 занять на тиждень

15 занять на тиждень

20 занять на тиждень

25 занять на тиждень

30 занять на тиждень

1

$1,355

$1,455

$1,655

$1,855

$2,155


Інші витрати

Авіапереліт Україна-США-Україна

 

Трансфер з/до аеропорту в одну сторону

Діти: $105  або $130-160 (Нью-Йорк)

Дорослі: $100 або $125-155 (Нью-Йорк)

Оформлення візової справи, візовий збір, переклад документів, оплата послуг кур’єрської доставки паспортів

$300

Страховий поліс на період перебування

 

Ретельний догляд за неповнолітньою дитиною (послуга є обов’язковою для дітей віком до 12 років включно)

$150

Також можна забронювати програму, що включає вивчення англійської мови у сім’ї викладача та екскурсії. Програма включає проживання у сім’ї викладача, триразове харчування, 10 занять англійської мови на тиждень, та кілька екскурсій (2 або 3 із запропонованого списку) 

Вартість такої програми: від $1610 за тиждень