Зимові канікули для підлітків та студентів в Празі

Розташування:

Прага є не тільки столицею і найбільшим містом Чехії, а також культурним, творчим і молодіжним центром Європи. Кожен сезон в Празі проходять прем'єри світових опер, театральних вистав, проводяться міжнародні конференції, презентації і відомі молодіжні вечірки з кращими діджеями світу та спортивні міжнародні турніри. Унікальна атмосфера, історія, краса, культурна та спортивна програма старовинного міста круглий рік привертає величезну кількість людей з усього світу

Загальний опис:

Зимові канікули в Празі - це дивовижна пора. На передодні Різдва місто прикрашають гірляндами, ялинковими іграшками і різдвяними вінками. Сніг осідає на цегляних дахах і загострених вежах, занурюючи Прагу в атмосферу казки. Під час зимових канікул в Чехії можна покуштувати гарячі булочки з солодкого тіста та різдвяне пісочне печиво. Різдвяна атмосфера під час зимових канікул переповнена відчуттям свята.

Вікова категорія: від 14-ти років

Кількість занять англійської мови на тиждень: 15-25 занять

Програма:

Під час зимових канікул варто покататись на лижах. Також можна влаштувати шопінг тур в період різдвяних знижок або поїхати по Європі, відвідуючи різдвяні ярмарки. Прага знаходиться в серці Європи і звідси можна також поїхати на 1 день в такі міста як Берлін, Мюнхен, Дрезден і Відень.

Дати проведення програми:

  • 5.01.2020 - 12.01.2020 (8 днів)
  • 5.01.2020 - 14.01.2020 (10 днів)

Вартість:

  • 620 євро - 8 днів
  • 740 євро - 10 днів

Проживання: У готелях, по 2-є осіб у кімнаті

Харчування : сніданок та вечеря (включено у вартість) - шведський стіл

Додаткові витрати:

  • обід (до 10 євро)
  • трансфер Львів-Прага-Львів
  • кишенькові витрати

*Детальніше - залиште запит за посиланням нижче.

ПРОГРАМА ТАБОРУ