Програма вивчення німецької мови в родині викладача (Відень, Австрія)

Home Language International (HLI)

Загальний опис:

На сьогоднішній день Home Language International є найбільшим у світі освітнім провайдером, який організовує курси вивчення іноземної мови з проживанням в сім'ї викладача. Компанія HLI відрізняється високою якістю організації курсів і максимальною увагою до потреб клієнта.

HLI співпрацює тільки з кваліфікованими викладачами, у яких за плечима багаторічний досвід роботи. Всі вчителі компанії (а їх понад 2000 осіб) володіють необхідними сертифікатами, що дають право викладати мову іноземцям, та / або мають вчені ступені з педагогічних наук.

Програма: Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають упевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу. Адже на час курсу ви стаєте повноправним членом сім'ї викладача і постійно з ним спілкуєтеся. Вивчення мови триває протягом усього дня: за столом, під час екскурсій і на відпочинку. Крім того, є можливість займатися додати до навчального процесу різноманітні програми. Можливі напрямки: спорт, культура, екскурсійна, кулінарія, шопінг, парки розваг (для дітей), флористика, танці / музика, малювання співи/живопис/ декоративні мистецтва, чаювання. За спеціальним запитом можлива адаптація програми під інші хобі: ароматерапія, співи, кіно, йога, дегустація вин, фотографія, полювання, рибалка та ін. Також є можливість поєднати святкування Різдва та Нового Року з навчальною програмою.

Вік: від 5 років.

Розташування: Відень, Австрія.

Проживання та харчування:

Студенти проживають в сім'ї викладача в окремій комфортабельній кімнаті. За додаткову плату можна забронювати кімнату з окремою ванною, кімнату класу «люкс» або проживання в п'ятизірковому готелі.

При розміщенні двох студентів в одній кімнаті (програма «2: 1») вони повинні приїхати разом в один і той же день. Харчування - повний пансіон (сніданок, обід і вечеря). Проживання та харчування включено в загальну вартість курсу.

Дати початку курсу:

  • Курси англійської в сім'ї викладача організовуються протягом усього року.
  • Початок та завершення курсу відбувається по неділях.

Тривалість курсу: від 1 тижня. Також доступні 2-4х денні креш-курси.

В ціну включено:

  • кількість занять та проживання згідно обраної програми
  • 3-х разове харчування в будинку викладача
  • участь у всіх сімейних заходах
  • Необхідні навчальні матеріали
  • Тест з англійської до і після навчання
  • Звіт про прогрес по закінченні курсу

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМ НАВЧАННЯ  HOME LANGUAGE INTERNATIONAL В АВСТРІЇ

ВІДЕНЬ

 

10 занять в тиждень

15 занять в тиждень

20 занять в тиждень

25 занять в тиждень

30 занять в тиждень

1

€1,225

€1,325

€1,525

€1,725

€1, 925

 

Додаткові витрати

Авіапереліт Львів(Київ)-Австрія-Львів(Київ)

 

Трансфер з/до аеропорту в одну сторону

€80

Ретельний догляд за неповнолітньою дитиною

€150/тиждень

Послуги АмЕС з організації та підбору програми

€45

Страховий поліс на період перебування “Еліт”

 

 

Також можна забронювати програму, спеціально розроблену для підлітків віком 13-17 років, що включає 10 мовних занять на тиждень, 3 заходи на вибір (шопінг, похід у місто/парк, настільні/відео ігри, екскурсії до відомих місць, приготування традиційної страви).

Вартість такого пакету - 1325 євро/тиждень + додаткові витрати (у таблиці)

Для отримання детальнішої інформації прохання залишити запит.