Літній англомовний та німецькомовний табір в Австрії

«Країна гір, країна на річці, країна полів, країна соборів» – співається в державному гімні Австрії. І хоча йдеться про невелику країну, різноманіття вражень, які чекають її гостей, нескінченне!

Австрія – найкрасивіша країна центральної Європи. Це справді маленька перлина: гірськолижні і бальнеологічні курорти, відпочинок на озерах, визначні пам'ятки міст Австрії, мальовничі села на тірольських схилах – все це привертає в країну туристів з усього світу.

Сьогодні Австрія – це невелика держава, розташована в центрі Європи. Походження сучасної Австрії простежується далеко вглиб історії. Ця країна була заселена вже в доісторичні часи, через її територію проходили багато народів. Центральне положення Австрії в європейському просторі дозволило їй брати участь у всіх подіях історичного розвитку континенту і набути багатостраждального досвіду. Протягом сторіч з прикордонної області Римської імперії виникла могутня імперія, що об'єднала багато народів і що розпалася після закінчення Першої світової війни. З моменту виникнення прикордонної області і до розпаду величезної держави правили дві сім'ї: Бабенберги та Габсбурги. Після першої світової війни виникла маленька республіка Австрія, яка спочатку повинна була знайти своє місце на європейському континенті. Друга світова війна і всі пов'язані з нею події сприяли виникненню упевненої в своєму існуванні держави, що усвідомлює свою роль в Європі.

Американська Англійська Школа дає можливість відвідати Австрію та взяти участь в програмах: Village Camps та Young Austria, що включають:

1. Програма з вивченням англійської мови / Програма з вивченням німецької мови

15 годин ранкових занять на тиждень. Основний акцент - на відпрацювання навичок розмовної мови та сприйняття на слух. Середня кількість учнів у групі - 10-12. По закінченні курсу урочисто вручаються сертифікати.

2. Програм «Кіно - Академія»

Якщо ваша дитина фанатіє від кінематографа і мріє зняти свій власний фільм, але у нього недостатньо для цього навичок, то досвідчені професіонали з Village Camp навчать його, як писати сценарій , як підбирати акторів , як створювати спецефекти і робити монтаж . А також ваша дитина опанує операторський мистецтвом , режисурою і продюсуванням.

3. Програма «Пригода в країні гір та озер»

Ця програма для спортивних хлопців ! Для тих , хто не боїться труднощів !Під керівництвом досвідчених інструкторів учасники програми розподіляються за групами відповідно до рівня підготовки , а також віком. Учасники будуть приймати участі в таких спортивних заходах, як: парусної спорт, каякінг, плавання, гірський велотрек, віндсерфінг, основи альпінізму і багато-багато іншого .

4. Програма «Комбо»

Це програма для тих , хто хоче поєднати 2 табори! Унікальна можливість - провести 2 тижні в Австрії, а потім виїхати на 2 або більше тижнів в інший європейський табір Village Camp.