Чехія

Відповідно до законодавства Чеської Республіки, іноземні громадяни мають право отримати безкоштовну вищу освіту в Чехії.

Чеські університети користуються заслуженою славою у всьому світі. Найпопулярнішими містами у виборі вузів є Прага, Брно, Остраві.

Оплата за навчання стягується тільки з бажаючих отримати освіту в Чехії на іноземній мові, як правило, на англійській. Багато вузів Чехії окрім диплому видають сертифікат Diploma Supplement Label на чеській і англійській мові, завдяки цьому, диплом стає офіційно визнаний в будь-якій країні Європи. Дипломи чеських вузів на ринках вакансій мають високі котирування. Особливо ціниться роботодавцями випускники медичних факультетів, тому в чеських вузах самий високий конкурс на медичні спеціальності. Також, щорічно збільшується кількість бажаючих стати слухачами програм по таким напрямкам, як інформатика, екологія, фінанси і туризм.

 American English School надає всебічний спектр послуг і консультації усім студентам, які бажають навчатися у Чехії. Працівники компанії професійно допоможуть абітурієнтам та їхнім батькам обрати програму навчання у Чехії, заповнити документи та проведуть їх через весь процес вступу до вишів Чехії аж до приїзду в країну. За домовленістю може бути організоване опікунство для студента в країні перебування (цілодобова підтримка в Чехії, допомога з оформленням документів, медичним страхуванням, організацією процесу навчання і т.д.).