Навчання у родині викладача Home Language International (HLI) AmES Academy

Home Language International (HLI)

На сьогоднішній день Home Language International є найбільшим у світі освітнім провайдером, який організовує курси вивчення іноземної мови з проживанням в сім'ї викладача. Компанія HLI відрізняється високою якістю організації курсів і максимальною увагою до потреб клієнта.

HLI співпрацює тільки з кваліфікованими викладачами, у яких за плечима багаторічний досвід роботи. Всі вчителі компанії (а їх понад 2000 осіб) володіють необхідними сертифікатами, що дають право викладати мову іноземцям, та / або мають вчені ступені з педагогічних наук.

 

Програма: Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають упевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу. Адже на час курсу ви стаєте повноправним членом сім'ї викладача і постійно з ним спілкуєтеся. Вивчення мови триває протягом усього дня: за столом, під час екскурсій і на відпочинку. Крім того, є можливість займатися додати до навчального процесу різноманітні програми. Можливі напрямки: спорт, культура, екскурсійна, кулінарія, шопінг, парки розваг (для дітей), флористика, танці / музика, малювання співи/живопис/ декоративні мистецтва, чаювання. За спеціальним запитом можлива адаптація програми під інші хобі: ароматерапія, співи, кіно, йога, дегустація вин, фотографія, полювання, рибалка та ін. Також є можливість поєднати святкування Різдва та Нового Року з навчальною програмою.

 

Проживання та харчування:

Студенти проживають в сім'ї викладача в окремій комфортабельній кімнаті. За додаткову плату можна забронювати кімнату з окремою ванною, кімнату класу «люкс» або проживання в п'ятизірковому готелі.

При розміщенні двох студентів в одній кімнаті (програма «2: 1») вони повинні приїхати разом в один і той же день. Харчування - повний пансіон (сніданок, обід і вечеря). Проживання та харчування включено в загальну вартість курсу.

 

Дати початку курсу:

Курси англійської в сім'ї викладача організовуються протягом усього року.

Початок та завершення курсу відбувається по неділях.

Тривалість курсу: від 1 тижня. Також доступні 2-4х денні креш-курси.

 

В ціну включено:

 • кількість занять та проживання згідно обраної програми
 • 3-х разове харчування в будинку викладача
 • участь у всіх сімейних заходах
 • Необхідні навчальні матеріали
 • Тест з англійської до і після навчання
 • Звіт про прогрес по закінченні курсу
Priceband 10
занять / тиждень
15
занять / тиждень
20
занять / тиждень
25
занять / тиждень
30
занять / тиждень
1 £680 £735 £845 £955 £1,065
2 £740 £795 £905 £1,015 £1,125
3 £835 £890 £1,000 £1,110 £1,220

Інші витрати:

 • Авіа-переліт Краків-Лондон-Краків – від €135
 • Трансфер з/до аеропорту в одну сторону - €95
 • Оплата візового збору, оплата послуг кур’єрської доставки паспортів - €116
 • Заповнення документів, реєстрація, запис на подачу, переклади - €100
 • Купівля тревел-карти на 1-2 зону (якщо Лондон) - €96
 • Страховий поліс на період перебування - від €20

*Для детальнішої інформації залиште запит, за посиланням нижче.