Курс англійської мови для дорослих EC (Нью-Йорк, Майамі, Сан-Франциско, Вашингтон, Бостон, Лос-Анджелес, Сан-Дієго)

EC – це міжнародна мережа шкіл англійської мови, відділення якої знаходяться в Англії, США, Канаді, ПАР і на Мальті.

В США школи ЕС розташовані в Нью-Йорку, Бостоні, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Майамі, Лос-Анджелесі.

 • Загальний курс – 20 уроків в тиждень в невеликих групах до 15 осіб. Цей курс підходить для студентів всіх рівнів підготовки (від початкового до високого). Методика викладання націлена на вдосконалення мовних навичок для вільного володіння мовою в повсякденному житті і повсякденних ситуаціях. Кожен урок організований навколо визначеної теми, в рамках якої вивчається граматика і лексика, що допомагає правильно використовувати знання в конкретних ситуаціях. Уроки проводять до і після обіду.
 • Напівінтенсивний курс – 24 уроки в тиждень в невеликих групах до 15 осіб. Програма передбачає 4 додаткових уроки в тиждень до загального курсу, за допомогою яких студенти зможуть швидше покращити свої знання, а також будуть мати додатковий час для практики своїх навичок. Курс підходить для студентів з будь-яким рівнем знань.
 • Інтенсивний курс – 30 уроків в тиждень в невеликих групах до 15 осіб. Програма передбачає поєднання загального курсу англійської з факультативними заняттями на вибір, що допомагає індивідуалізувати курс під кожного. На обраних заняттях студенти набувають конкретні навички з англійської, які необхідні у визначених областях (культура і спілкування, академічні методи на практиці, мова музики,  англійська для підтримки розмови, навички письма і т.д.). Курс підходить для студентів з  будь-яким рівнем знань.
 • Курс «Англійська для роботи» – програма розрахована на тих, хто хоче розвивати свої мовні навики для побудови кар’єри. Навчальний курс включає 30 уроків в тиждень, з яких 20 уроків – це загальний курс англійської і 10 уроків бізнес-англійської. Студенти покращують свої мовні навики в таких областях, як: менеджмент, управління персоналом, брендінг і рекламні стратегії, бюджетування, ділова етика і т.д. Теоретичний матеріал поєднується з навчанням процесу проведення презентацій, складання і написання резюме, підготовкою до співбесід. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень, необхідний рівень знань – нижче середнього.
 • Курс «Академічний семестр/рік – орієнтований на тих, хто хоче навчатись в школі ЕС більше 24 тижнів, підходить для студентів з будь-яким рівнем знання мови. Наявність достатнього часу для занять відкриває безмежні можливості: значне підвищення рівня володіння англійською, розширення горизонтів при виборі освіти і кар’єри, нові знайомства, подолання труднощів і становлення більш незалежним. Курс ідеально підходить для тих, хто планує поступати в університет чи магістратуру, а також хто хоче взяти академічну відпустку для вивчення мови перед майбутньою роботою. Програма пропонує 24 уроки (30 уроків для інтенсивної групи) в тиждень в групі до 15 осіб. По закінченню курсу в звичайній групі студенти отримають грамоти школи ЕС, в інтенсивній групі – дипломи школи ЕС. Також є можливість підготуватися і здати визаний у всьому світі екзамен з англійської мови (IELTS, TOEFL чи один з екзаменів Cambridge ESOL) і отримати відповідний сертификат. Студенти забезпечуються індивідуальним пакетом навчальний матеріалів. Для тих, хто вибрав курс в інтенсивній групі, є можливість в третьому модулі обрати факультативні програми (дослідження різних культур і способів комунікації, базові навики письма, дослідження засобів масової інформації, мову музики, дослідження в області кіно, світ слів, давайте поговоримо), по яким выдаються сертифікати по закінченню навчання. Уроки чередуються до і після обіду.

Проживання

Сім’я.

Studio apartment. Апартаменти розташовані в самому центрі South Beach, в декількох хвилинах пішки від ресторанів, кафе, супермаркетів. В 10-20 хвилинах пішки знаходиться пляж, в 20 хвилинах – школа ЕС. Цей тип проживання складається з великої кімнати, повністю облаштованої кухні і гостинної. Студенти можуть розміщатися по одному чи по дві людини в кімнаті. Постільна білизна і полотенця надаються і міняються щотижнево. Студенти можуть користуватись гладильною дошкою, праскою, феном, пральною машиною.

Загальні апартаменти. Апартаменти включають в себе жилі кімнати, простору ванну, загальну кухню і вітальню. Школа знаходиться в 30 хвилинах пішки. Постільна білизна і рушники надаються і міняються щотижнево, але студенти повинні привезти свої пляжні рушники. Загальні апартаменти  економ-варіанту відрізняються площою приміщень.

До вартості входить:

 • курс англійської мови;
 • навчальні матеріали;
 • обід і розваги в день знайомства;
 • доступ в Інтернет;
 • всі інтенсивні курси більше 24 тижнів включають підготовку до екзамену (на вибір).

Дополнительно оплачивается:

 • авіапереліт;
 • медична страхівка;
 • консульський збір;
 • реєстраційний збір;
 • збір за підбір проживання;
 • трансфер;
 • доплата за здачу екзаменів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE) – за бажанням;
 • доплата за доставку документів для візи;
 • Комісія за банківський переказ;
 • послуги нашої компанії.