Програми вивчення англійської мови в Malvern House (Лондон, Брайтон)

Malvern House – це мережа школ, добре відома в Європі, яка розпочала свій шлях зі  школи, відкритої в Лондоні в 2000 році. Навчальний центр славиться відмінною якістю викладання і вже з 2003 року акредитований Британською Радою. Основний наголос Malvern House робить саме на короткотермінові програми по вивченню англійської мови.  Програма настільки ефективна, що кожен рік більше 6000 студентів зі 100 країн світу приїжджають вивчати англійську мову саме в цю школу, насолоджуючись дружньою, динамічною атмосферою в групах і високою кваліфікацією вчителів.

Навчальні центри:

 • Malvern House London є першим і самим головним навчальним центром великої європейської освітньої мережі Malvern House. Навчальний центр Malvern House London розташований в самому серці столиці Великобританії – в 5 хвилинах пішки від центру Лондону і його самих відомих визначних місць. Відносно транспорту, розташування школи також дуже зручне: поблизу знаходяться вiдразу декілька станцій метрополітену і зупинки багатьох автобусних маршрутів. У студентів в цій школі є можливість вивчати англійську мову по енергійній, сучасній програмі, посиленої останніми цифровими новинками у викладанні.

Центр надає комфортабельні сучасні умови навчання – 18 світлих облаштованих по останньому слову техніки аудиторій, в яких встановлені інтерактивні електронні дошки з моментальним доступом до інформації в інтернеті. В школі також є інтернет-кафе з безкоштовним доступом до високошвидкісного інтернету і вільним доступом в інтернет через Wi-Fi. Навчальний центр має читальні зали, облаштовані всім необхідним для отримання знань з різних джерел інформації. Під час перерв між уроками можна розслабитись в кімнаті відпочинку: переглянути фільм, почитати журнал чи спілкуватися з новими друзями в затишній атмосфері. Навчальний центр надає постійну інформаційну підтримку учасникам як всередині школи, так і поза її межами, кожен тиждень проводиться оцінка досягнень студентів – іншими словами, в Malvern House London створені ідеальні умови для результативного вивчення англійської мови!

 • Malvern House Brighton ідеально розташована неподалік від основних міських визначних місць і розважальних зон в центрі Брайтона. Його будівля знаходиться всього в п’яти хвилинах пішки від залізничного вокзалу, в 15 хвилина від автовокзалу і набережної, і в п’яти хвилинах від центру міста, що ідеально підходить для знайомства зі всім, що може запропонувати Брайтон.

 

Навчальні програми:

 • Загальна англійська. Цю програму можуть проходити студенти від 16 років з різними рівнями володіння англійською мовою. В процесі навчання студенти, крім вивчення основ граматики, розвивають аудіювання, покращують лексичний запас і знання в граматиці, а основна увага приділяється розмовній мові. Інтенсивність курсу – 20 уроків в тиждень (Загальна англійська для повсякденного використання), 25 уроків в тиждень (Стандартна англійська), 30 уроків в тиждень (Інтенсивна англійська) і комбінований курс, який складається з 20 групових занять, 5 модульних занять, 4 години підготовки до IELTS + індивідуальні уроки (VIP English). Кількість студентів в групі – до 15.
 • Бізнес-англійська. Цю навчальну програму можуть проходити студенти від 18 років з мінімальним середнім рівнем володіння англійською мовою. Курс передбачений для студентів, які використовують чи хочуть використовувати англійську мову в роботі. В процесі навчання студенти засвоюють ділову лексику, навчаться вести робочу кореспонденцію на англійській мові, грамотно і коректно спілкуються по телефону. В розмовній мові, як і в письмовому спілкуванні, студенти набувають грамотність і впевненість. Інтенсивність курсу – 20 уроків в тиждень (Стандартний бізнес-англійської), 25 уроків в тиждень (Інтенсивна бізнес-англійська), 20 уроків англійської в тиждень (Індивідуальна бізнес-англійська) і 25 уроків в тиждень (Правова англійська), кожен урок по 45 хвилин. Кількість студентів в групі – до 15. Після 4 тижнів навчання студенти отримують сертифікат про проходження курсу "Ділова англійська".
 • Англійська плюс. Цей курс передбачений для студентів від 16 років. Програма складається з 20 уроків англійської мови і 5 модульних уроків різноманітних напрямів – британська культура, медіа, медсестринство, мода і туризм.  Інтенсивність курсу – 25 уроків в тиждень (кожний урок по 45 хвилин). Кількість студентів в групів – до 15.
 • Підготовка до екзаменів IELTS або Cambridge. Цей курс передбачений для студентів від 16 років з мінімальним середнім рівнем володіння англійською мовою. Під час підготовки студенти поповнять лексичний запас ділової англійської мови, можуть використовувати англійську в повсякденних ситуаціях, покращують навички аудіювання і письмо. Інтенсивність курсу – 20, 25 чи 30 уроків в тиждень (кожен урок по 45 хвилин). Кількість студентів в групі – до 15.
 • Курс англійської мови для вчителів. Цей курс розроблений для вчителів, які хочуть розширити свій спектр методів навчання з використанням сучасних технічних засобів. Тривалість курсу – 2 тижні, інтенсивність програми – 25 уроків в тиждень. Для студентів від 21 року.

Додаткові тематичні курси на англійській мові:

 • Інформаційні технології. Школа пропонує широкий спектр дизайнерських програм, де ви навчитесь створювати мобільні додатки для iOS чи Android, запускати веб-сайти Word Press, а також покращувати свої навики Photoshop. Також програма підходить для тих, хто бажає покращити свої знання Microsoft Word, Excel або Powerpoint.
 • Курс першої медичної допомоги
 • Англійська для юристів
 • Англійська для медиків

Проживання. Приймаюча сім’я/Резиденція.

Вартість навчальних програм (в тиждень): від £200