Курс англійської мови від EC (Лондон, Кембридж, Оксфорд, Брайтон, Брістоль, Манчестер )

EC – це міжнародна мережа шкіл англійської мови, відділення якої знаходяться в Англії (Лондон, Кембридж, Брайтон, Брістоль, Манчестер), США (Нью-Йорк, Бостон, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Майамі, Лос-Анджелес), Канаді (Монреаль, Торонто, Ванкувер), Кейптауні і на Мальті.

Програми

 • Загальний курс – цей курс підходить для студентів всіх рівнів підготовки (від початкового до високого). Методика викладання націлена на вдосконалення розмовних навиків для вільного володіння мовою в повсякденному житті і побутових ситуаціях. Кожен урок організований навколо визначеної теми, в рамках якої вивчається граматика і лексика, що допомагає правильно використати знання в конкретних ситуаціях. Уроки чергуються до і після обіду.
 • Інтенсивний курс – програма пропонує поєднання загального курсу англійської з факультативними заняттями на вибір, що допомагає індивідуалізувати курс під кожного.  На обраних заняттях студенти набувають конкретні навички з англійської, які необхідні в певних областях (культура і спілкування, академічні методи на практиці, мова музики,  англійська для підтримки розмови, навички письма і т.д.). Курс підходить для студентів з будь-яким рівнем знань.
 • Курс «Англійська для роботи» –  програма розрахована на тих, хто хоче розвивати свої мовні навики для побудови кар’єри. Навчальний курс включає 30 уроків в тиждень, із яких 20 уроків – це загальний курс англійської і 10 уроків бізнес-англійської. Студенти покращують свої мовні навики в таких областях, як: менеджмент, управління персоналом, брендинг і рекламні стратегії, бюджетування, ділова етика і т.д. Теоретичний матеріал поєднується з навчанням процесу проведення презентацій, складання і написання резюме, підготовці до співбесіди.
 • Курс “Англійська в місті” - якщо ви шукаєте програму, яка допоможе Вам покращити навички спілкування на англійській, цей динамічний курс є ваш вихід в практичне використання англійської мови. Цей курс включає 20 занять загальної англійської в межах класу та 10 практичних занять, під час яких студенти відвідують ряд захоплюючих місць, починаючи з приголомшливих музеїв, надихаючих галерей до місцевих підприємств і чарівних районів по всьому місту.
 • Курс «Академічний семестр/рік» – орієнтований на тих, хто хоче навчатись в школі ЕС більше 24 тижнів, підходить для студентів з будь-яким рівнем знання мови. Курс ідеально підходить для тих, хто планує поступати в університет чи магістратуру, а також хто хоче взяти академічну відпустку для вивчення мови перед подальшою роботою. Програма передбачає 20 уроків (30 уроків для інтенсивної групи) в тиждень в групі до 12 студентів. По закінченні курсу в звичайній групі студенти отримують грамоти школи ЕС, в інтенсивній групі – дипломи школи ЕС. Також є можливість підготуватися і здати визнаний у всьому світі екзамен з англійської мови (IELTS, TOEFL чи один із екзаменів Cambridge ESOL) і отримати відповідний сертифікат. Для тих, хто обрав курс в інтенсивній групі, є можливість в третьому модулі обрати факультативні програми (дослідження культур і способів комунікації, базові навички письма, дослідження засобів масової інформації, мову музики, дослідження у сфері кіно, світ слів, давайте поговоримо), по яким видаються сертифікати по закінченню навчання. Уроки чередуються до і після обіду.
 • Курс «Англійська + не оплачуване стажування» – курс розрахований на тих, хто хоче поєднувати вивчення англійської мови з виробничою практикою, завдяки якій отримати досвід роботи в повністю англомовному середовищі і розширити можливості працевлаштування. Студенти отримують практичний досвід по одній із спеціальностей на вибір: торгівля і маркетинг, фінанси, реклама і зв’язки з громадськістю, управління персоналом, туризм, юриспруденція, готельний бізнес, бухгалтерський облік, міжнародна торгівля і другі. Перед тим як приступити до виробничої практики, студенти повинні пройти курс навчання англійській мові в школі EC (не включений у вартість програми, мінімум 4 тижні, по 30 уроків в тиждень), що дає можливість звикнути до життя в англомовній країні і набути впевненість в своїх знаннях мови. Програма доступна для студентів старших 18 років, зі знанням англійської на рівні від вище середнього до продвинутого.
 • Курс «Англійська для кар’єрного росту». Програма триває 3 семестри і включає в себе розвиток персональних і бізнес-навиків, а також отримання практичного досвіду. Студенти поглиблено вивчають специфічну англійську лексику і розбирають кейси, працюючи в фокус-групах і взаємодіючи з професіоналами. Ця програма дозволяє в короткі терміни отримати всі необхідні знання для побудови кар’єри в сфері бізнесу.
 • Індивідуальні уроки – для студентів, які хочуть прискорити своє навчання, є можливість окрім групових уроків, відвідувати індивідуальні уроки, які розробляються виходячи з потреб кожного. Студенти можуть комбінувати свій груповий курс з 2,5 чи 10 індивідуальними уроками.
 • Курс «Підготовка до екзамену IELTS» – в ході курсу робиться акцент на навчання ефективним методом здачі екзамену, охоплюючи такі аспекти навчання: письмо, усне мовлення, аудіювання, читання. Тривалість курсу – від 4 до 23 тижнів, в тиждень проводиться 30 занять в групі до 14 студентів. Студенти повинні володіти мовою на рівні вище середнього.
 • Курс «Підготовка до Cambridge Exam» – 20 чи 30 уроків в тиждень в групі до 14 студентів. Вартість курсу не включає оплату екзамену. Необхідний рівень знань для FCE – Intermediate, CAE – Pre Advanced, CPE – Advanced.

Проживання

Сім’я.

 • Studio apartment. Апартаменти розташовані в самому центрі South Beach, в декількох хвилинах пішки від ресторанів, кафе, супермаркетів. В 10-20 хвилинах пішки знаходиться пляж, в 20 хвилинах – школа ЕС. Цей тип проживання складається з великої кімнати, повністю облаштованої кухні і гостинної. Студенти можуть розміщуватися по одному чи по дві людини в кімнаті. Постільна білизна і полотенця надаються і міняються щотижнево. Студенти можуть користуватись гладильною дошкою, праскою, феном, пральною машиною.
 • Загальні апартаменти. Апартаменти включають в себе жилі кімнати, простору ванну, загальну кухню і вітальню. Школа знаходиться в 30 хвилинах пішки. Постільна білизна і рушники надаються і міняються щотижнево, але студенти повинні привезти свої пляжні рушники. Загальні апартаменти  економ-варіанту відрізняються площею приміщень.

До вартості входить:

 • курс англійської мови;
 • навчальні матеріали;
 • обід і розваги в день знайомства;
 • доступ в Інтернет;
 • всі інтенсивні курси більше 24 тижнів включають підготовку до екзамену (на вибір).

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • медичне страхування – £10 в тиждень;
 • консульський збір;
 • реєстраційний збір – £50;
 • збір за проживання – £30;
 • трансфер;
 • доплата за здачу екзаменів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE) – по бажанню;
 • доплата за доставку документів для візи – £75;
 • банківський переказ – $31, Credit Card Fee – 2%;
 • послуги компанії AmES Travel.