Дублінський культурний інститут (Дублін, Ірландія)

Що ми робимо справді круто - викладаємо англійську

У Дублінському культурному інституті (DCI) ми проводимо курси англійської мови для студентів з усього світу з 2004 року. Провідна школи англійської мови в Дубліні.Це робить нас найкращим місцем для вивчення англійської мови в Ірландії. І ми - набагато більше, ніж просто школа.

У DCI, ми маємо низку курсів загальної англійської мови на всіх рівнях, від початкового до розширеного (A1 - C2). Наші курси призначені для розвитку Вашої функційної мови та інтегрованих навичок шляхом створення сценаріїв реального спілкування. Всі наші курси загальної англійської мови містять елементи інтегрованої загальної підготовки до іспитів та культурної обізнаності.

Ми пропонуємо різноманітні курси англійської мови для дорослих.

Загальна англійська GE-15 - Наша основна програма, що охоплює мовлення, слухання, читання та письмо протягом 15 годин на тиждень.

General English GE-20 - Охоплює мовлення, слухання, читання та письмо, а також функціональну мову та інтегровані навички понад 20 годин на тиждень.

General English GE-25 - Охоплює все вищесказане, а також можливість зосередитися на спеціалізованому модулі понад 25 годин на тиждень.

Загальна англійська GE-30 - Наша найглибша програма, яка входить в стільки областей англійської мови, скільки можливо протягом 30 годин на тиждень.

Індивідуальні сеанси - програма англійської мови, розроблена саме для вас.

Вечірні заняття - Якщо час для навчання обмежений, ми проводимо курс уроків увечері понад 5 годин на тиждень, протягом 4 тижнів.

Інші знижки доступні для інтенсивних курсів з 12-26 + тижнів

Витратіть літо на Дублін!

Але не ваші гроші - зв'яжіться з нами для узгодження!

Дізнайтеся, як говорити англійською цього літа в самому серці Дубліна. DCI знаходиться в чудовому місці, має невеликі класи і дивовижні ціни. Ми маємо розпродаж цього літа наших курсів, тому зв’яжіться, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти ваших цілей у вивченні англійської мови.

Проживання у приймальній сім’ї:

  • з дворазовим харчуванням - 160 євро/тиждень

  • із самообслуговуванням  - 125 євро/тиждень

Реєстраційний внесок: 50 євро

Навчальні матеріали: 35 євро

Трансфер з аеропорта - 90 євро (в один бік)

Додаткові витрати:

  • Оформлення візи, послуги АмЕС: 300 євро

  • Переліт

  • Страхування