Курс німецької мови від ActiLingua (Відень, Австрія)

ActiLingua – провідна мовна школа Австрії по вивченню німецької мови. За 24 роки свого існування, школа отримала широке міжнародне визнання і любов своїх студентів. Цьому посприяли ефективні навчальні програми, ідеальні умови навчання, сучасне обладнання і висококваліфікований викладацький склад. В школі вивчається класична німецька мова, яка ціниться у всіх німецькомовних країнах.

ActiLingua є членом міжнародній асоціації IALC (International Association of Language Centers) і Einer Internationalen — організації з дуже строгими критеріями якості викладання.

Розташування

Відень — столиця Австрії, вважається одним з самих красивих міст світу. До будь-якої столиці Європи звідси можна дібратись всього за пару годин. ActiLingua знаходиться в центрі Відні, в безпечному, історичному кварталі, неподалік від палацу Бельведер. Заняття з німецької мови проводяться в невеликих навчальних групах. В школі знаходиться власна медіатека, кімнаті відпочинку, кафетерій, а також постійний доступ в Інтернет.

Програми

Загальний курс німецької мови

  • Вік: від 16 років і старше

  • Інтенсивність: стандартний курс — 20 академічних годин в тиждень + 5 годин культурної програми; інтенсивний курс — 20 академічних годин в тиждень + 10 годин занять в міні-групах + 5 годин культурної програми; супер інтенсивний курс — 20 академічних годин в тиждень + 10 годин індивідуальних занять + 5 годин культурної програми (заняття в першій чи у другій половині дня)

  • Тривалість уроку: 45 хвилин.

  • Тривалість курсу: від 2 до 11 тижнів.

  • Початок курсу: кожен понеділок

В академії ActiLingua студенти вивчають літературну німецьку мову по тим самим навчальним матеріалам, що і в кращих німецьких мовних школах. Заняття в групі завжди ведуть двоє викладачів, що робить навчальний процес цікавіше і різноманітніше. З їх допомогою учні школи вивчають граматику, розмовну мову, покращать свій словниковий запас. Інтенсивний курс відмінно підійде для бажаючих вивчити чи покращити німецьку мову за короткий проміжок часу. Під час додаткових занять в міні-групах викладач орієнтуються на слабкі сторони студентів і приділяють кожному особливу увагу.

Спеціалізовані курси німецької мови

В академії ActiLingua є широкий вибір спеціалізованих програм, таких як ділової німецької, німецька плюс зимові види спорту, німецька плюс музика та інші.

Проживання і харчування

Проживання можливе в готелі ActiLingua, пансіоні ActiLingua, приймаючій сім’ї чи студентських апартаментах.

Готель ActiLingua

Знаходиться неподалік від центру Відня. Готель має сучасні обладнані апартаменти категорії "комфорт" і "стандарт". В кожному номері є телевізор, радіо, безкоштовний Інтернет. В апартаментах «комфорт» кухня, ванна кімната і туалет знаходяться також в номері. А сусідами в готелі будуть інші учні школи ActiLingua.

Пансіон ActiLingua

Пансіон це відмінна можливість отримати задоволення від проживання в комфортних одно- і двомісних номерах з готельним сервісом, сніданком і безкоштовним Інтернетом.

Приймаюча сім’я

Проживання в сім’ї — це відмінний спосіб зануритися в мовне середовище і щоденно практикувати англійську після навчання.

Проживання в сім’ї пропонує кімнату на одного чи на двох окрема чи спільна з сім’єю ванна кімната. Студент може обрати харчування: тільки сніданки чи напівпансіон (сніданок + обід чи сніданок + вечеря)

Апартаменти

В користування учням академії здаються зручні, облаштовані апартаменти. Проживання спільне з іншими студентами ActiLingua. В більшості номерів є телевізор і пральна машина, санузел і кухня в загальному користуванні.

Вартість навчання: від 270 євро/тиждень.

Вартість проживання: від 133 євро/тиждень.

Для отримання детальнішої інформації прохання залишити запит.