Канада

Хочете емігрувати в Канаду?

Ми із задоволенням Вам допоможемо!!!

Еміграційний процес в Канаду складається з багатьох різних етапів, і залежить від типу обраної імміграційної програми.

Загальні обов’язкові кроки, які повинен зробити кожен кандидат для імміграції в ту чи іншу провінцію Канади:

1. Вивчення мови

Знання іноземної мови (англійської/французької), які є офіційними державними мовами в Канаді, є обов’язковим. Ваші знання обов’язково мають бути підтверджені міжнародним сертифікатом, а саме IELTS з англійської мови та TEF або TCF, TCFQ, TEFaQ, DELF, DALF з французької мови.

Оцінка дипломів

Оцінка дипломів - один із найважливіших етапів імміграційного процесу в Канаду. Орієнтовні терміни - це 1-2 місяці.

2. Реєстрація та заповнення анкети в Express Entry

Також однією із невід’ємних умов при імміграції  в канаду через систему Express Entry, є наявність мінімум одного року досвіду роботи, підтвердженого відповідними документами. При виконанні цих всіх умов, - реєстрація займе 1 день.

3. Збір та підготовка пакету документів

4. Відбір кандидатів на імміграцію та отримання віз

Емігрантові також слід розглядати інші еміграційні можливості, а саме - участь в провінційних програмах на еміграцію або навчання в Канаді, яке дає можливість залишитися в країні і продовжити свій імміграційний шлях.

5. Invitation to Apply

При отриманні Invitation to Apply (ІТА) - необхідно зібрати документи, пройти медкомісію, отримати довідки про несудимість і подати документи в електронному вигляді. Бажано, щоб до отримання ІТА у вас були в наявності всі документи в потрібному форматі.

Терміни: 90 днів на підготовку і подачу документів в рамках ЕЕ.

Термін розгляду справи: 6 місяців.

  • Програми економічної еміграції

Щоб подати заявку на постійне місце проживання в Канаді, використовуючи систему Express Entry, Вам необхідно кваліфікуватися в одну з програм по економічній еміграції, які описані нижче:

  • Категорія "Канадський досвід"

У категорію "Канадський досвід" потрапляють іноземні громадяни, які працюють в Канаді не менше одного року. Вони можуть подати заяву на статус постійного резидента на підставі досвіду роботи в Канаді.

  • Програма "Кваліфікований фахівець"

Під цю категорію підпадають заявники, що мають високий рівень освіти і / або значний досвід роботи, які можуть бути затребувані на канадському ринку праці. Заявник повинен відповідати певним критеріям, щоб претендувати на категорію "Кваліфікований фахівець".

  • Програма провінцій (PNPs)

На першому етапі Ви повинні вибрати провінцію, в якій хотіли б мешкати. Влада провінції прийматиме рішення з Вашого питання, грунтуючись на власній необхідності в іммігрантах.

Рішення працівника міграційної служби грунтуватиметься не на 6 чинниках відбору, а на інформації про специфічні потреби провінції у фахівцях цієї категорії.

Якщо ж у вас немає необхідного досвіду чи достатнього рівня володіння англійською, не розчаровуйтесь. Адже ви може спробувати піти іншим шляхом: покращити свій рівень англійської мови в Канаді (6 місяців-1 рік ), → не виїжджаючи з країни вступити до вузу і отримати канадську освіту, в результаті чого ваші шанси на отримання престижної роботи зростуть в рази (1-3 роки)отримати дозвіл на роботу (1 - 2 роки) → отримати дозвіл на постійне проживання.

Ваше бажання переїхати до Канади і наш досвід та знання допоможуть мріям стати реальністю!!!