ACET, Сімейна програма (Корк, Ірландія)

Розташування: Корк, Ірландія

Вік дітей: 1–17 років

Дати: з липня до серпня

Проживание: приймаюча сім’я, апартаменти

Харчування: без харчування, повний пансіон, напівпансіон

Тривалість: від 2 до 8 тижнів

Вартість за тиждень: від €535

ACET (Active Centre of English Training) – це авторитетна школа англійської в Ірландії, з більлш ніж 38-літнім досвідом надання широкого вибору мовних програм. З моменту заснування ACET в 1975 році, високоякісні курси і кваліфікований викладацький склад дали можливість школі отримати міжнародне визнання. ACET визнана Міністерством освіти, акредитована і має членство в багатьох міжнародних організаціях — IALC (Міжнародна асоціація мовних центрів), EAQUALS (Європейська асоціація якості по наданню послуг мовного навчання), Marketing English in Ireland, ACELS. Також, школа є авторизованим центром здачі екзамену TOEIC. ACET пропонує  курси цілий рік для дорослих, літні програми для дітей і сімейну програму.

Сімейна програма в школі ACET дозволяє всім членам сім’ї одночасно вивчати англійську і пізнавати Ірландію під час літніх канікул. В програмі можуть прийняти участь батьки з дітьми від 1 року!

Батьки проходять навчання по обраному курсу в мовному центрі АСЕТ для дрослих, де пропонуються не менше 20 годин англійської в тиждень.

Підлітки від 7 до 15 років навчаються на території кампусу University College Cork і можуть обрати одну з запропонованих опцій програми:

  • Тільки уроки (15 годин в тиждень – с 9:30 до 12:30)
  • Уроки + обід в їдальні кампусу
  • Уроки + обід в їдальні + післяобідні розважальні заходи.

Діти від 5 до 11 років займаються по програмі розважального табору Activity Camp з іншими дітьми ірландців. В залежності від віку вони розприділяються в невеликі групи, в кожній з яких проводяться різноманітні ігри і заходи в залежності з віковими потребами. Табір сприяє творчій і кооперативній грі дітей, підвищує їх розвиток і соціальні навички. В програмі є тонкий баланс між спортивними іграми, творчими заходами і заняттями, які дозволяють самовиражатися. Табір проходить с 10:00 до 15:00. З 8:30 до 10:00 проходить збір дітей, які перебуває під опікою персоналу школи. Обід не включений в програму.

Самих маленьких діток від 1 рочку до 5 років батьки на час своїх уроків залишають в денному центрі, по типу дитячого садку, де вони перебувають під турботою і опікою нянечок. На дітей очікують веселі ігри і розваги, харчування і обідній сон. 

Проживання

Для сімейної програми школа ACET рекомендує розміщення батьків з дітьми в апартаментах, розташованих неподалік від мовного центру для дітей і в 30 хвилинах пішки від центру для дорослих. Апартаменти, як правило, включають 2 одномісні спальні, ванну, гарно облаштовану кухню, Wi-Fi, хол з телевізором.

Також, при умові раннього бронювання, можливе проживання в приймаючих сім’ях з наданням 2-разового харчування.

Вартість - 190-230 євро (залежно від сезону)

Вартість навчання:

Програма

Вартість за тиждень

Дорослі: стандартний курс

€235+ 60(реєстраційний внесок)

Підлітки від 7 до 17 років:

 

 - Тільки уроки

€320

 - Уроки+обід

€375

 - Уроки+обід+післяобідні заходи

€400 

Діти від 5 до 11 років

 

 - Activity Camp

€310

Діти від 1 до 5 років

 

 - Дитячий садок

€480

Проживання в сім’ях

Від €190

Двохспальні апартаменти

від €500 за апартаменти

Додатково оплачується:  

  • Авіа переліт
  • Консульський збір
  • Страхівка
  • Адміністративний збір — €65
  • Трансфер з / в аеропорт
  • Навчальні матеріали
  • Екскурсії